Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek na drodze do Pełczyc

Dzisiaj droga w kierunku Pełczyc okazała się po raz kolejny pechowa. Tuż przed skrzyżowaniem prowadzącym do Płonna doszło do wypadku, którego sprawcą był nietrzeźwy kierujący.

 

Dziwnie zachowujący się pojazd zauważyli kierowcy jadący tuż za nim. Powiadomili policję i na bieżąco informowali o położeniu samochodu. Jechali za nim do momentu, aż nietrzeźwy kierujący nagle zahamował, powodując zderzenie obu pojazdów. Następnie uciekając uderzył w jeszcze jeden samochód.

REKLAMA

Ostatecznie nie opanował pojazdu na zakręcie i wylądował w rowie. Został zatrzymany przez policję. Niestety w wypadku została ranna jedna osoba. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

monikary

Image

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież