Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Jej wysokość Królowa

20 czerwca nastąpiła uroczysta koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej. Choć wybory odbyły się już dawno temu, wybór jury pozostawał tajemnicą, aż do tego dnia. Zapraszamy Państwa do przeczytania wywiadu z Królową Puszczy Barlineckiej 2015/2016 Agatą Nizińską.

 

Na początek przyjmij gratulacje od całej redakcji Barlinek24.pl. Już po raz drugi brałaś udział w konkursie na Królową Puszczy Barlineckiej. Ten rok okazał się być dla Ciebie szczęśliwy. Co Cię skłoniło aby raz jeszcze wystartować w wyborach? Bardzo dziękuję! Tak, to było już moje drugie podejście, ale za to z oczekiwanym skutkiem! Szczerze mówiąc, długo zastanawiałam się nad ponownym wystartowaniem w wyborach, ale po dłuższym zastanowieniu się i rozmowie z rodzicami postanowiłam spróbować swoich sił.

REKLAMA

Co według Ciebie tym razem przekonało jury, że postanowiło wyróżnić Twoją osobę zaszczytnym tytułem Królowej Puszczy Barlineckiej? Nie ukrywam, dosyć trudne pytanie. Odpowiedziałam poprawnie na wszystkie zadawane mi pytania, więc myślę, że głównie to, jak i moja osobowość przekonała jury do takiego wyboru. Choć zdaję sobie sprawę, że powodów może być jeszcze wiele innych. Jak oceniasz swoje kontrkandydatki w tegorocznych wyborach? Była silna konkurencja? W tym roku konkurencja była owszem, bardzo silna. Choć w zeszłym roku startowało więcej kandydatek, co potęgowało u mnie większy stres. Z pewnością każdy z jurorów miało swoją faworytkę. Wszystkie kandydatki były wspaniałe, każda miała coś w sobie wyjątkowego, co mogło przykuć uwagę. Są to ambitne i mądre dziewczyny, więc jak najbardziej niech próbują swoich sił w następnym roku! Obowiązki obowiązkami i z pewnością już znasz ich zakres, ale chciałam zapytać czy oprócz tego będziesz się angażowała w inne działania np. akcje charytatywne? Tak, już wiem co czeka mnie przez rok mojego panowania. Jestem pełna optymizmu. Byłam wolontariuszką w gimnazjum jak i w szkole średniej, brałam udział w Archidiecezjalnych Dniach Młodych w Barlinku w zeszłym roku. Lubię angażować się we wszystko, co jest związane z pomocą dla innych jak i nie tylko. Dlatego czekam na propozycje, a na pewno chętnie zaangażuję się we wszelkie działania jak i akcje.

Image
Foto: Radosław Nawrot

Każda Królowa musi sobie radzić z negatywnymi komentarzami. Jesteś na to przygotowana? Zdaje sobie sprawę z różnych komentarzy, które będą kierowane w moją stronę. I tych pozytywnych jak i negatywnych. Moim zdaniem każdy ma prawo do własnego zdania. Co do negatywnych, bardziej wolałabym dowiedzieć się prosto w oczy kto co myśli, niż czytać zbędne komentarze wysyłane anonimowo. Bo w końcu wtedy wszyscy jesteśmy odważni. Według Ciebie jakie cechy powinna mieć Królowa Puszczy Barlineckiej? Przede wszystkim powinna godnie reprezentować Puszczę Barlinecką jak i całe miasto Barlinek.  Powinna być miła, pogodna, otwarta na ludzi jak i wszelkie propozycje dotyczące funkcji Królowej. Powinna być pewna siebie i umieć odpowiednio zachować się w każdej sytuacji. Myślę, że właśnie te cechy odzwierciedlają to, jaka powinna być Królowa Puszczy Barlineckiej. Sesja fotograficzna, wybór pierścionka, przymiarki sukni, koronacja a może sam konkurs – co było dla Ciebie bardziej stresujące? Sesja fotograficzna, wybór pierścionka jak i przymiarka sukni, to same przyjemności! Przy tych czynnościach stres odszedł w niepamięć. Myślę, że najwięcej stresu wzbudził u mnie sam konkurs. Takie małe wystąpienia przed jury, a nogi trzęsły się mimowolnie, serce przyspieszało, ale cóż, trzeba było się wziąć w garść i pokazać prawdziwą siebie. Najbliżsi, rodzina, przyjaciele – jaka była ich reakcja na wiadomość, że zostałaś Królową Puszczy Barlineckiej? To właśnie najbliżsi motywowali mnie, abym wzięła ponownie udział w wyborach Królowej Puszczy Barlineckiej. To dzięki nim uwierzyłam w siebie i zrozumiałam, że naprawdę mam szansę zostać Królową, więc ich reakcja była do przewidzenia. Cieszyli się i byli naprawdę dumni, że jednak mi się udało.

Image 
Foto: Radosław Nawrot

Kto kreuje Twój wizerunek? Mój wizerunek kreują wspaniałe osoby! Jest to między innymi pani Monika Olejnik- wizażystka, która niesamowicie pięknie wykonała makijaż do sesji zdjęciowej jak i na koronację. Na pewno udam się do niej jeszcze nie raz i wcale nie w sprawach Królowej, tylko prywatnie. Następną osobą jest fotograf Radosław Nawrot, który wykonał te wszystkie wspaniałe zdjęcia. Również rodzice i najbliżsi w pewnym stopniu kreują ten zaszczytny wizerunek, swoim wsparciem i pomocą w każdej sytuacji. Wiem, że mogę na nich liczyć. Nie mogłabym nie wspomnieć o pani Wiesławie Skierskiej, która będzie przez cały rok moją opiekunką. Już przed koronacją wykazała się wielkim zaangażowaniem, szczególnie do spraw organizacyjnych. Na zakończenie tego pierwszego wywiadu, bo z pewnością będzie ich więcej, opowiedz naszym czytelnikom o sobie. Kim jest nowa Królowa Puszczy Barlineckiej, jakie ma zainteresowania i hobby. Aktualnie uczęszczam do II klasy liceum ogólnokształcącego w Barlinku, o profilu humanistycznym. W następnym roku, po maturze, planuję wyjechać na studia w kierunku fizjoterapii, choć plany co do kierunku mogą się oczywiście zmienić. Moim hobby jest rysowanie, fotografia oraz jazda konna, choć na nią nie znalazłam ostatnio za bardzo czasu.

Z Królową Puszczy Barlineckiej 2015/2016 Agatą Nizińską
rozmawiała
monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież