Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dokąd idziesz Mały Książe
Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Miejska w Barlinku zapraszają na spotkania autorskie z Januszem Włodarczykiem. Spotkanie pt.„Dokąd idziesz Mały Książę?” odbędzie się 11 grudnia 2015r. (piątek) w kawiarni BOK o godzinie 18.00.

Kiedy się urodziłem, mój tato powiedział: To będzie cudowne dziecko. Po chwili dodał: Cud będzie jak coś z niego wyrośnie. Miał rację. Wyrosłem, mam 182 cm wzrostu, ważę... (pomińmy milczeniem). Żyję sobie w malutkim Myśliborzu w otoczeniu cudownej rodziny, żony i dwóch córek oraz czwartej kobiecie mojego życia, wnuczce Kindze lat 3, która zdominowała moje życie i jestem szczęśliwy - Janusz Włodarczyk

REKLAMA

A tak serio.
Urodziłem się w 1956 roku w Łodzi. Mieszkam w położonym wśród lasów i jezior Myśliborzu. Z zawodu jestem optykiem refrakcjonistą. Tworzę prozę, poezję i maluję. Jestem autorem kontynuacji przygód Małego Księcia pt. „Mały Książę ze strychu” oraz tomiku poezji „Wierszydła i Prozidła”. Publikowałem w prasie lokalnej, „Pegazie Lubuskim", „Angorze" i na antenie Radia Zachód. Cztery razy moje opowiadania i wiersze znalazły uznanie Jury konkursu literackiego „O Łabędzie Pióro”. Jestem pasjonatem rodziny i nurkowania.

BOK

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież