Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kryminałki

UKRADLI SAMOCHÓD. 16 stycznia br. w godzinach 17.00-18.30 z parkingu przy ul. Podwale, nie należącego do Barlineckiego Ośrodka Kultury "Panorama", skradziono forda mondeo - rocznik 2009, koloru srebrnego o wartości 35 tys. złotych. Policja zwraca się z prośbą do osób mogących pomóc w jego odzyskaniu, o wiadomość. Można dzwonić na numery telefonów 997 lub 112.

 

ZNISZCZYLI PRZYSTANEK
Będący po służbie policjant Posterunku Policji w Lipianach przyłapał na tzw. gorącym uczynku dwie osoby, które niszczyły przystanek autobusowy w pobliżu szkoły na Górnym Tarasie.

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy, przystanek został naprawiony przez osoby, które go zniszczyły.
js 

Image 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież