Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Sofia lekkoatletką Europy

Sofia Ennaoui nie przestaje zaskakiwać. Z miesiąca na miesiąc daje nam coraz większe powody do dumy. Nie tak dawno, bo w grudniu, cieszyliśmy się z jej sukcesów w Chia na Sardynii, gdzie wywalczyła mistrzostwo Europy w biegach przełajowych (w kategorii U23).

 

Nie minęły trzy tygodnie a 08 stycznia przychodzą znakomite wieści z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miło nam Państwa poinformować, iż podopieczna Wojciecha Szymaniaka, Sofia Ennaoui, zyskała największe poparcie wśród internautów odwiedzających serwisy społecznościowe European Athletics i wygrała głosowanie na najlepszą lekkoatletkę grudnia w Europie.

REKLAMA

W kategorii mężczyzn zwyciężył 17-letni Norweg Jakob Ingebrigtsen, mistrz Europy w crossie w kategorii U20. Mistrzyni, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki, serdecznie gratulujemy! Życzymy również sukcesów podczas zbliżających się marcowych Halowych Mistrzostw Europy w Belgradzie.

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież