Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 24 lipca 2024r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Mieszkańcy wsi Lutówko, pragną z całego serca podziękować Burmistrzowi Miasta i Gminy Barlinek Dariuszowi Zielińskiemu, wiceburmistrzowi Krzysztofowi Paszek oraz wszystkim Radnym Rady Miejskiej Barlinka, za poparcie projektu Rozwoju Polskiej Wsi i doświetlenie naszej małej miejscowości.

Zamontowanie nowego oświetlenia z pewnością przyczyni się po poprawy komfortu życia i naszego bezpieczeństwa. Podziękowania należą się w szczególności sołtysowi, Eugeniuszowi Trafalskiemu, którego wieloletnie osiągnięcia pozytywnie nas zaskakują i napawają dumą.

REKLAMA

Serdecznie dziękujemy. Mieszkańcy Lutówka.

Komentarze

-2

12345678

Super, ja zakończyłem Twój śmiesznie i dość prostacko poruszony temat 2017-03-28 18:40, jak zauważyłem że nie masz pojęcia o sobie , raz wypowiadasz się jako kobieta innym razem jak rozżalony chłopiec. Do następnego, polecam kontynuację edukacyjną z dziedziny "czytanie ze zrozumieniem" :-)
+2

Guest

Kłótnia z idiotą jest jak zapasy w błocie ze swinią. Po pewnym czasie zauważasz, że swini się to podoba. To juz nie mój poziom, wybacz wdzięczny mieszkańcu, ale temat dla mnie jest zamknięty
-2

12345678

Podaj SWOJE imię i nazwisko,z dopiskiem "że nikt Ciebie nie pyta o zdanie" to ktoś kto dziękuje Burmistrzom ,Radnym i Sołtysowi ,na pewno przyjdzie Cię przeprosić.Czytaj proszę ze zrozumieniem, Ktoś pisze " Mieszkańcy Lutówka" a nie "WSZYSCY MIESZKAŃCY LUTÓWKA". Czytając Wasze złośliwe wpisy myślę że jesteście Katolikami, SIEDZICIE w pierwszych ławkach w Kościele , przyjmujecie co Niedziela Ciało Chrystusa , może jeszcze prowadzacie Księdza pod rękę.
-3

12345678

W d...... byli g........ wdzieli. A NAJWIĘCEJ MAJĄ DO POWIEDZENIA, niech najpierw nauczą się czytać ze zrozumieniem, Ktoś dziękuje nie tylko Sołtysowi. Puk, puk.

Guest

A wystarczyło aby ten wdzięczny za oświetlenie poszedł do sołtysa i osobiście mu podziękował, prawda? Mnie osobiście najbardziej ruszyło to, że ktoś anonimowy nie pytając mnie o zdanie pisze to kwieciste podziękowanie jako "mieszkańcy Lutówka". Tak się nie robi...
Taka forma z góry skazana była na porażkę
Nikt nie miałby pretensji, gdyby to podziękowanie było personalne. Mnie to oświetlenie niestety nie poprawi ani komfortu ani bezpieczeństwa, jak to napisał autor... pozdrawiam - mieszkaniec Lutówka
-3

Guest

Prawdę mówiąc jak nie znam sprawy to się nie odzywam i to samo proponuję poprzednikowi.Znam temat i mogę serdecznie pogratulować temu kto napisał podziękowania w imieniu mieszkańców.Zafundowana została Niedżwiedzia przysługa sołtysowi .Jest okazja to zbiera za owoce swojej pracy.Każda miejscowość jest w jakiś sposób podzielona Lutówko nie odbiega od norm.Ważne żeby znalazł się Ten który łączy a nie dzieli.Warto pomyśleć czasami .....
-12

Guest

Oto Polska właśnie!!!Nie znam sprawy ale pewnie głównym moderatorem tej dyskusji jest przegrany w wyborach na sołtysa i radnego.
I jego ulubione słowo"żenada". Boki zrywać , jak to mówi klasyk"Człowiek wyjdzie ze wsi , ale wieś z niego nigdy!":):)
-5

Guest

Jak PiS i TUSK ;D brawo. Niektórzy dużo mówią a mało robią. Cokolwiek sołtys nie zrobi zawsze źle. Zazdrość i zawiść na wsi między ludźmi którzy nie potrafią zrobić nic wspólnie. Pozdrawiam.
-3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Chodnik z lotowka do osiny? Haha to dopiero marnowanie pieniedzy podatnikow.

Ale to się nie liczy.Ważne że przekonał niezdecydowanych.Efekt wyborczy osiągnięty i cztery lata kaska płynie.


Ten czy inny wszyscy kase biora:-) duzo obiecuja I malo robia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież