Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Gmina Barlinek oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na "Barlinecką Majówkę 2017" - 03 maja od godz. 14.00 Rynek Miejski. W programie: wystąpią zespoły Sonata, COCTAIL BOYS – półfinalista programu Disco Star, DOXXX – finalista programu Disco Star oraz zespół NEWS. 

Atrakcje dodatkowe: dmuchańce, warsztaty ceramiczne, warsztaty filcowania, warsztaty z papieru, malowanie twarzy, stoiska z rękodziełem i inne. 

Serdecznie zapraszamy.

BOK

REKLAMA

 barlinek

Komentarze

-4

Guest

Znafcy muzyki się znaleźli News wymiata :D:D:D>po oglądnięciu teledysku Doxx kazałem mojej aby taki sobie kaczy dziobek zrobiła, a Coctajlowi chłopcy to nie żadna discopolowa muza .Już widzę jak się znacie na muzyce szkoda gadać;)Tylko krytykujecie i nic więcej.Nie podoba się to do Pełczyc na zabawę, a na Barlinek do pracy.
+3

Guest

Wstyd i wstyd a szkoda , takie miejsce takie możliwości bo ECS, BoK , tylko chyba brak chęci bo i po co etat leci......
Do zobaczenia przy urnie wyborczej nasi drodzy organizatorzy.

Marceli

jacusiu, przestań robić za safandułę, żeby nie powiedzieć - starego pierdołę. Jeżeli brzydzisz się wraz ze mną zrywać wszelkich rozmiarów staniki i wszystko inne, pozostań wśród gapiów i przynajmniej przytupuj w rytnie disco, wszak zabawa "majówkowa" jedyną w najbliższym czasie, a na następną może cię nie wpuszczą.
A z tym psem, to prosze deczko jaśniej, bo nie wyłapałem sedna - że niby psy mnie kochają, bo je karmię, czy może kochają warunkowo, że je karmię, czy też są ze mna gdy je nie karmię....
+4

Guest

Jako osoba studiująca w Szczecinie, która chciałaby spędzić majówkę w swoim rodzinnym mieście, preferuję 3 dniowe "zbijanie bąków" na kanapie. BRAK SŁÓW!
-2

jacuś

do marceli:"wreszcie poszaleję , zerwę stanik i będę zamiatał pod sceną - jak szałłł to szałłłł" k0omu ten stanik chcesz zerwać? przecie nawet twój pies cie lubi ,a jest z tobą dla żarcia:) amen
-8

Guest

Niezadowoleni,
Z takim zadłużeniem gminy jaki jest teraz, wstydem wobec lokalnej spolecznosci byłoby zorganizowanie czegoś bardziej hucznego.

Inne gminy zazdroszczą wam wielu innych rzeczy ktore macie dzieki w miarę jak na polską gminę zdrowemu zarządzaniu wydatkami
-2

Marceli

Cytuję Guest:
Majowka jeden dzien moze 6 godzin po co to niech dadza te pieniadze dla potrzebujacych bedzie lepszy pozytek .

nie, zdecydowanie nie - z potrzebującym nie będę mógł poszaleć, potupać, nie mówiąc o chóralnym śpiewaniu mego ulubionego DISKO VSIOKO. Raz w roku mi też się coś należy!!!
+11

Guest

O takich imprezach i ich planowaniu myśli się rok wcześniej.Za gwiazdy płaci się mniej jeżeli z takim wyprzedzeniem podpisuje się umowę.O tym wiedzą pracownicy Domu Kultury w Pełczycach i imprezy są udane a społeczeństwo Gminy Pełczyce zadowolone nie mówiąc o licznej społeczności Barlinka.Pani Dyrektor Panoramy mimo doświadczenia musi się wiele jeszcze nauczyć.Ostatnie dwa lata przespała czekając na decyzję czy nowe władze Barlinka posprzątają w Panoramie i trochę przewietrzą tą instytucję.Niestety zostało po staremu co widać i czuć ..........

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież