Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, w poniedziałkowe popołudnie zostali wezwani do jednego z mieszkań w Barlinku, skąd dochodził kobiecy głos proszący o pomoc. Na miejscu natychmiast znaleźli się funkcjonariusze. 

Podczas interwencji zapłakana kobieta oświadczyła, że jej mąż się awanturuje i nie chce się uspokoić. Będący na miejscu sprawca interwencji, 43 - letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego, zachowywał się w sposób agresywny i nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia, kierując w ich stronę słowa powszechnie uznawane za obelżywe i wulgarne. 

REKLAMA

Gdy w żaden sposób do mężczyzny nie docierały przekazywane przez policyjny patrol polecenia do zachowania zgodnego z prawem, na jego rękach zatrzasnęły się kajdanki. Mężczyzna został zatrzymany i dalszą część nocy spędził już w policyjnej celi. 43 - letni mężczyzna odpowie teraz za znieważenie funkcjonariusza publicznego. Za ten czyn grozi mu do roku pozbawienia wolności.

KPP Myślibórz

Komentarze

+6

Guest

Policjant służy społeczeństwu, w tym także i mnie, a w interesie społecznym jest, aby taki element eliminować. Sposób dowolny. Nie wypuszczajcie chwasta za szybko, a najlepiej wcale.
+7

regis

Przepraszam bardzo, ale komuś chyba pomyliły się priorytety i wygląda na to, że jest to wynikiem jakiejś nadwrażliwości na niekonstruktywną krytykę, co raczej kłóci się z cechami potrzebnymi do tego, żeby wykonywać zawód policjanta. Funkcjonariusz musi liczyć się z tym, że w każdej chwili może mieć do czynienia z ludźmi niechętnymi do współpracy, którzy tę niechęć mogą wyrażać na różne sposoby. I co to w ogóle jest znieważenie? Jeśli nazwie się policjanta np. "psem" to już został znieważony czy jeszcze nie? I kto komu służy? Z artykułu wynika, że kobieta była w pewnym sensie pośrednikiem, który wezwał policjantów, którzy następnie zatrzymali mężczyznę za to, że ich znieważył. O naszym pośredniku nie ma więcej mowy, więc można przypuszczać, że za swoje pośrednictwo nie otrzymał żadnego ekwiwalentu. No to kto tutaj jest pokrzywdzony - policjanci czy kobieta?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że dla osoby RZECZYWIŚCIE pokrzywdzonej życie stanie się przychylniejsze.
+8

Krzysztof Borysewicz

Brawo bo ja czekam już 13 dni na odpowiedz dzielnicowego dzwoniłem w dniu 29 04 i sie nagrałem ale do dziś dnia zero reakcji nr tel posiadam aktualny sprawdzałem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież