Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Uczniowie trzecich klas gimnazjum podejmują właśnie ważną decyzję dotyczącą wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w działania promocyjne, które mają na celu zachęcenie młodzieży do podjęcia nauki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku.

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do odwiedzenia naszej szkoły podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 18.05.2017r.

PORZĄDEK DNIA OTWARTEGO DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

• 9:00  – PG Pełczyce i PG Lubiana
• 10:30 – PG Przelewice
• 11:30 – PG Nr 2 Barlinek
• 13:00 – PG Nr 1 Barlinek

Placówka tego dnia będzie otwarta od godz. 9.00 do 15.00 również dla tegorocznych absolwentów okolicznych gimnazjów i ich rodziców, którzy mogą indywidualnie poznać ofertę edukacyjną szkoły.

REKLAMA

HARMONOGRAM SPOTKANIA:

1. Rozpoczęcie w świetlicy szkolnej.
2. Prezentacje stoisk przygotowanych przez uczniów na sali gimnastycznej.
3. Spacer po szkole.
4. Zakończenie Dnia Otwartego.

Wizyta w naszej placówce to znakomita okazja do przekonania się o przyjaznej atmosferze szkoły i prawidłowej organizacji procesu kształcenia i wychowania.

Gimnazjalisto zapraszamy! Przyjdź i przekonaj się, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku to szkoła przyjazna i nowoczesna - DOBRA SZKOŁA BLISKO CIEBIE.

CZEKAMY 18 MAJA 2017 r. - JESTEŚMY OTWARCI DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY PRZEKROCZĄ PROGI NASZEJ SZKOŁY!

Zapraszamy.

Organizatorzy 

barlinek

Komentarze

+7

Guest

Cytuję Guest:
Osoby, które w szkole gimnazjalnej miały średnią ~3.5/4.0 w tym liceum mają czerwony pasek. Coś tu jest nie tak...

NIE W PASKU WIEDZA, i nie o średnią tu idzie, studia zweryfikują wszystko. Pozdrawiam pana po mechatronice:-) Dobry wybór!
+9

Guest

A ja prawie dekadę temu skończyłem tu Technikum Mechaniczne, skończyłem potem Politechnikę, jestem mgr inż, mam obecnie bardzo dobrą pracę. Uważam, że to bardzo dobra szkoła. Pełno moich znajomych ją skończyło, niektórzy osiągnęli niezły sukces w życiu. Czy przez to jestem gorszy, bo nie kończyłem jakiejś szkółki w Gorzowie czy Szczecinie. NIE, nie jestem ani głupszy ani gorszy a często chyba lepszy. A najważniejsze, że nie wyrosłem na narcyza jak niektórzy moi koledzy z gorzowskich ogolniaków. Jedyne, czego żałuję to chyba tylko to, że dostałem bardzo dobrą pracę ale poza Barlinkiem i czasem zatęsknię......... Pozdrówka dla wszystkich absolwentów i maturzystów z GÓRKI ;)
+8

Guest

#3
Coś nie tak to jest chyba z twoim źródłem informacji, bo osobiście nie znam takowych osób, natomiast znam takie, które mają niższą średnią niż w gimnazjum. I nie muszę daleko szukać by znaleźć takie osoby. Albo znasz pojedyncze osoby, które zwyczajnie zaliczyły progres względem gimnazjum, albo po prostu faktycznie ludzie wzięli do siebie to, że są w liceum, a nie w gimnazjum. W każdym razie nie widzę tu nic dziwnego.
Chyba, że masz na myśli, że na górce jest łatwiej, bo tu jest mnożenie do stu, a na przemysłowej liczą całki. Jak tak to wybacz ;)
-12

Guest

Cytuję Guest:
Osoby, które w szkole gimnazjalnej miały średnią ~3.5/4.0 w tym liceum mają czerwony pasek. Coś tu jest nie tak...

Osobiście twierdzę że takie PG2 w Barlinku to najgorsza placówka w całym kraju. Tam można dobrze się uczyć i ledwo zdać. Reasumując szkoła jest bardzo dobra, jest wiele przykładów osób które zaszły daleko ale wiadomo, typowe polaczki zawsze się odezwą w myśl zasady "nie wiem jak jest ale się wypowiem"
+10

Guest

A, ja tak nie uważam! Ukończyłem LO "NA GÓRCE"-jestem już (od roku) magistrem inżynierem mechatroniki, po Politechnice, pracuję w dobrze prosperującej firmie na dobrym, choć odpowiedzialnym stanowisku, i zarabiam ładne pieniądze, tak więc? Można i tu u nas w Barlinku być spełnionym człowiekiem bez kompleksu małomiasteczkowości, wystarczy tylko się uczyć, ot, cała recepta na przyszłość.A-NAUKA NIE BOLI!Polecam klasę o profilu matematycznym, tu tkwi sedno sprawy!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież