Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Czy ktoś widział?
W nocy z niedzieli na poniedziałek dokonano zniszczenia mojego samochodu stojącego na chodniku przy muzeum w Barlinku poprzez obsypanie go całego jakimś białym proszkiem (wapno, nawóz), po umyciu zostały ślady na lakierze.

 

REKLAMA

Osoby które cokolwiek widziały proszę o kontakt z Komisariatem Policji w Barlinku, przekazanie informacjii telefonicznie 606130185, lub pod adres Paderewskiego 5/5.

A.K.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/auto/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież