Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Czy odnajdziesz swój dom?
Najpiękniejszy widok Barlinka - od strony jeziora, jest wielokrotnie wykorzystywany w publikacjach z nim związanych. Zachęcamy do zapoznania się z nieco innym widokiem na nasze miasto, choć z tego samego kierunku.

Niezwykle ciekawe zdjęcia, prezentujące niczym "piętra" różne obszary od jeziora, przez zabudowę wielorodzinną, domki, a na lesie i otwartej przestrzeni pól skończywszy, pokazujące wiele obiektów niewidocznych z innej perspektywy. Ulegamy wręcz złudzeniu, że jesteśmy blisko gór. Wiele osób odnajdzie na zdjęciach panoramicznych swoje domy do czego gorąco namawiamy.

REKLAMA

Zdjęcia wykonał "WIKTOR", który zaprasza na swoją stronę internetową www.wiktor.barlinek.biz.pl gdzie znajdziecie inne ciekawe fotografie.

 

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/panorama/] title:=[Foto: Wiktor] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież