Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Punkt Przedszkolny
W Barlinku powstał Punkt Przedszkolny, będący odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Taka placówka to nowa, alternatywna forma wychowania przedszkolnego, oferująca zarówno opiekę, jak i edukację. Nowo otwarty punkt nosi nazwę "ŚWIAT I AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA", a mieści się przy ulicy 1-Maja 12 (były Hotel Staropolski - wejście od podwórka).

Zajęcia w Punkcie prowadzone są przez panią Annę Frankowską oraz Iwonę Staszkiewicz. Obie panie posiadają odpowiednie kwalifikacje tj. wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w opiece nad dziećmi. Ponadto od września prowadzone będą takie zajęcia jak: rytmika, plastyka, j.angielski i wiele innych. Punkt będzie czynny od godziny 5.45 do godziny 18.20. Około 30 dzieci będzie podzielonych na dwie 15-osobowe grupy (starsza do 5 lat i młodsza do 3 lat).

REKLAMA

Przez okres wakacyjny PP oferuje opiekę „na godziny” nad dziećmi w godzinach od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do soboty. Dajemy dzieciom możliwość miłego spędzenia czasu wolnego w grupie rówieśniczej oraz pomagamy zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu. Nasz Punkt Przedszkolny powstał z myślą o rodzicach, ale przede wszystkim o dzieciach.

KONTAKT:
Akademia Świat Przedszkolaka
ul. 1 Maja 12, 74-320 Barlinek
tel. 510-547-225, 693-900-890
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/przedszkole/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież