Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Brązowa Jodła dla FEELINGU
Po długich przygotowaniach, 14-osobowa grupa tancerek z zespołu FEELING wraz z trenerem, wyruszyła na 35-ty jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej „KIELCE – 2008”. Podróż upłynęła szybko i już wieczorem pierwszego dnia mogliśmy zasmakować kieleckiej kuchni.

fotorelacja

 

Kolejny dzień rozpoczął się od prób do konkursowego występu. Taniec nasz spodobał się jurorom i zostaliśmy zakwalifikowani do koncertu galowego. Przygotowania do gali finałowej upłynęły nam głównie na rozwijaniu naszych umiejętności tanecznych podczas warsztatów z tańca klasycznego i jazzowego. Nasze zaangażowanie i praca na zajęciach podobały się instruktorom i choreografom. Mieliśmy też dużo okazji do wymiany doświadczeń z zespołami z całej Polski. Czas płynął szybko, bo dzięki organizatorom był szczelnie wypełniony. Oprócz zabaw integracyjnych, dyskotek i wspólnych wyjść na basen, uczestniczyliśmy w barwnym korowodzie ulicami Kielc i występach w różnych punktach miasta. Udało nam się zawiązać przyjaźnie z zespołami tańczącymi w bardzo różnych stylach. Niezapomnianym przeżyciem była „Biała NOC HARCERSKA”, w czasie której każdy z zespołów uczestniczących prezentował na scenie własny taniec. Na kolejnym wspaniałym koncercie pod nazwą „Gospodarze – Gościom”, mimo padającego deszczu, wraz z liczną widownią oklaskiwaliśmy kieleckich artystów.

REKLAMA

Cały festiwal to niezwykła, przyjazna atmosfera i dużo miłych wrażeń i ciekawych doświadczeń. FEELING został zauważony nawet przez kieleckie gazety. Końcowym wydarzeniem festiwalu był koncert finałowy i rozdanie nagród i wyróżnień. Wieczór dnia 19 lipca 2008 roku to dla nas wieczór największych emocji. Zdobyliśmy pierwszą tak ważną nagrodę w krótkiej, bo dwuletniej historii zespołu. Jury przyznało nam BRĄZOWĄ JODŁĘ za taniec w kategorii „Inscenizacja taneczna”. Wykonawcy, którzy zostali poproszeni na scenę, wiedzieli już, że dostaną nagrodę, ale nie mieli pojęcia, jaką. Dlatego do ostatnich chwil nie wiedzieliśmy jak wypadliśmy wśród innych zespołów tanecznych i nie powstrzymywaliśmy wybuchu radości z otrzymanej nagrody.

Na koniec gali zabrzmiał śpiew setek młodych artystów: "Festiwal, festiwal - wspaniały to czas, na długie miesiące zostanie wśród nas…”, a niebo rozświetliły fajerwerki.
Miłym zaskoczeniem było dla nas powitanie w rodzinnym mieście. Poczęstunek i gratulacje oraz wspaniały tort to kolejne niezapomniane przeżycie dla każdej z nas. Dziękujemy wszystkim, którzy życzyli nam sukcesu i wspierali nas podczas przygotowań.

Image

Jesteśmy bardzo szczęśliwe z osiągniętego sukcesu bo...
...jak wiadomo z piosenki Ryszarda Rynkowskiego - DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież