pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

6 października w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii ZUT w Szczecinie, odbyły się Regionalne Obchody Dnia Seniora, zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego. Z seniorami z całego województwa, spotkał się Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, który wręczył w tym dniu nagrody w konkursie „Aktywni dla Seniorów, 2018”.

Konkurs ten, organizowany przez marszałka, ma na celu upowszechnianie działalności seniorów w regionie i popularyzację działań organizacji pozarządowych. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: Senior Roku, Samorząd Przyjazny Seniorom oraz Organizacja Pozarządowa Przyjazna Seniorom.

Miło nam Państwa poinformować, iż w kategorii „Senior Roku”, miejsce I zajęła prezes Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Maria Mitek.

 

REKLAMA

 

W uzasadnieniu kapituły czytamy - Pani Maria Mitek jest Prezesem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Barlinku, w którym działa z ogromnym entuzjazmem. Podejmuje nowe inicjatywy na rzecz aktywizacji i integracji osób starszych. Maria Mitek jest radną Rady Miejskiej w Barlinku, działa w Komisji Budżetowej i Planowania Gospodarczego oraz Przewodniczy Komisji Rewizyjnej RM. Jest też członkiem Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Wspólnie z Wyższą Szkołą Humanistyczną TWP od marca br. realizuje projekt „Humanistyczny senior”. Jest to osoba która, łączy pokolenia i wspiera pasje i tradycję innych ludzi.

Oprócz statuetki, Maria Mitek z rąk Marszałka Olgierda Geblewicza, otrzymała czek na kwotę 1000 zł.

W imieniu całej redakcji Barlinek24.pl, serdecznie gratulujemy tak prestiżowej nagrody i życzymy kolejnych wspaniałych inicjatyw, na rzecz Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

monikary

 

barlinek
Foto: UMWZ

 

Komentarze  

+1 # Guest 2018-10-08 15:08
Szczere gratulacje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież