pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

14 stycznia ok. godz. 17:00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego przy ul. Niepodległości. Na przejściu dla pieszych, na wysokości byłego hotelu City Park, samochód osobowy Seat Cordoba, potrącił przechodzącą po pasach kobietę.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu st. asp. Jacek Poleszczuk, 87-letnia kobieta ze złamaniem kości podudzia prawej nogi, została przewieziona do szpitala w Barlinku. W najbliższym czasie zostanie ona przetransportowana do szpitala w Szczecinie, celem dalszego leczenia.

 

REKLAMA

 

Ulica Niepodległości jest główną ulicą w Barlinku i w związku z tym zdarzeniem w mieście natychmiast utworzyły się korki. Na miejscu zdarzenia byli obecni policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku oraz Pogotowie Ratunkowe

monikary

Aktualizacja artykułu: godz. 20:30.

KOLEJNE POTRĄCENIE W TYM SAMYM MIEJSCU >>> 

 

Na prośbę rodziny wstrzymujemy dalszą publikację komentarzy pod artykułem.

 

Komentarze  

+7 # Guest 2019-01-14 18:46
oświetlenie naszego miasta to porażka, kiedy ktoś się tym zajmie ile osób znaleźć się jeszcze musi pod kołami ktoś chyba najwyraźniej olewa bezpieczeństwo naszych mieszkańców .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+56 # Guest 2019-01-14 18:04
Myślę że w tym miejscu powinien być monitoring i lepsze oświetlenie , a najlepiej rogatki :). Jeżdżę dziennie kilkadziesiąt razy przez główną ulicę miasta z załadunkiem. nawet przy nieznacznej prędkości ciężko jest wyhamować w sekundę , A często piesi myślą ,że auto tak właśnie hamuje. Stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie samych ale i dla kierowców ! Może ktoś jedzie z dzieckiem jedzącym lizaka przez który może się udławić?, albo ktoś wiezie szkło które może pociąć kierowcę ? albo ma na sobie kilkanaście ton załadunku ? do tego te gwałtowne wejścia z marszu Matko Boska !, raptem dziś na pasach koło polo marketu przepuściłem starszą panią , jak to w tym wieku bywa , pani przechodziła naprawdę baaardzo długo , a gdy tylko ruszyłem w ten zza mojego pojazdu wskoczył na pasy jegomość z telefonem przy uchu i dosłownie odbił się ręką od mojej maski . Ja nie twierdzę że po stronie kierowców nie ma idiotów którzy swoimi zardzewiałymi bolidami próbują złamać przez miasto barierę prędkości stanowiąc do tego zagrożenie dla samych siebie , pieszych , i elewacji domów gdy w nią wycedzą , ale piesi w Barlinku to napraaaawdę cięzki temat :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+23 # Guest 2019-01-14 17:52
Bardziej doświetlić ????? zapraszam na ul.szosową o godzinie 22.10-22.30 tam dopiero na przejściach jest ciemno ale większość znalazła rozwiązanie,,ODBLASKI I BEZ POŚPIECHU'' i kierowca szybciej dojrzy kochani a lepsze oświetlenie tam by się naprawdę przydało zanim komuś!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+68 # Guest 2019-01-14 17:50
Jestem kierowcą, szczerze ludzie nie widać was na pasach tym bardziej szarowka i jak jest ciemno i przy takiej pogodzie. Nad przejsciami dla pieszych koło poczty jak i koło nieszczęsnego hotelu koło rynku powinno być zamontowane oświetlenie. A piesi zanim wejdą na pasy niech oceniają czy coś jedzie czy nie a nie chodzą jak im się podoba .Wiem że macie pierwszeństwo ale my kierowcy mamy ograniczoną widoczność. Dobrze by było jak by każdy z pieszych w godzinach wieczornych nosił też odblaski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-34 # Guest 2019-01-14 17:47
Po 18 wstrzymać ruch w centrum miasta !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+28 # Guest 2019-01-14 17:36
Cytuję Guest:
Progi zwalniające na każdym przejściu dla pieszych!

Może w końcu piesi nauczą się że przed wejściem na pasy należy upewnić się czy będzie to bezpieczne.... Może jakaś akcja społeczno-edukacyjna by się przydała, jakieś ulotki... . Inaczej żadne progi zwalniajace nie pomogą.... Pozostanie tylko teoria Darwina i selekcja naturalna... Jeśli pieszy sam nie zadba o swoje bezpieczeństwo kierowca tego za niego nie zrobi. Szczególnie przy wtargnieciu na pasy... Można zostać połamany przez pojazd i trzeba będzie pokrywać koszty naprawy samochodu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+52 # Guest 2019-01-14 17:28
jak dla mnie lampy nad przejściem powinny być niżej zamontowane o zmierzchu widoczność jest slaba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-31 # Guest 2019-01-14 17:22
Już dawno powinni zrobić sygnalizację świetlną jako i dla aut i pieszych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-01-14 17:18
Może po prostu światła pozakładać ***. Może to by pomogło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+33 # Guest 2019-01-14 17:12
Tam jest ciemnooo!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-34 # Guest 2019-01-14 17:10
Progi zwalniające na każdym przejściu dla pieszych!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-01-14 17:09
Miejsce jak każde inne ..... z tego co mi sie wydaje dużo więcej było potrąceń na przejściu koło starego grzybka teraz chyba apteki .....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi