pldaenfrdeuk

 czwartek 28 maja 2020r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Barlineckie Świętojanki - Dni Barlinka 2019. Tegoroczna zabawa odbędzie się w dniach 21, 22 czerwca na boisku przy ul. Jeziornej oraz 23 czerwca w Parku im. Emanuela Laskera.

21 czerwca w piątek startujemy o godz. 18.00. Tego dnia zapraszamy na koncerty. Specjalnie dla Państwa wystąpią – Sonata, Model MT i Modelinka, Pesos & DJ Maxx, Wiktoria Pałasz, Roberto Zucaro. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

REKLAMA

22 czerwca w sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 16.00. W tym dniu, najważniejszym punktem będzie koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. Dodatkowo nie zabraknie koncertów zespołu Nova Band, Mejk, światowych coverów a gwiazdą wieczoru będzie zespół Video. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy strefę zabaw, w której znajdziemy m.in. bańki mydlane, malowanie twarzy, klocki. Tego dnia o godz. 17.00, ulicami miasta przejdzie Korowód Królowej Puszczy Barlineckie, który zatrzyma się przy jednym z budynków przy ul. Niepodległości, aby Królowa wraz z Burmistrzem, odsłoniła specjalnie przygotowany mural (mural został wykonany w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK i jest poświęcony Królowej Puszczy Barlineckiej).

23 czerwca w sobotę w Parku im. Emanuela Laskera, odbędzie się widowisko sobótkowe, przygotowane prze Teatr Poezji „Wiatrak”.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

barlinek

Komentarze

+1

Guest

Boisko jest ale dla bybranych chyba bo żadnego pożytku z niego dla ogółu nie ma. Fajne kiedys były imprezy na boisku dawno dawno temu, teraz trawy szkoda.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Mega odlot do tyłu. Co to wogóle jest? A gdzie Zenek Martyniuk????????????? Pytam się gdzie.....

Zenek za takie marne grosze nie gra.
+18

Guest

Dobrze, że tego samego weekendu jest "Jarmark Strzelecki".
Program dużo bogatszy i artyści na poziomie, Aga Chylińska, Piersi i oczywiście odpowiednia lokalizacja do tego typu imprezy a mianowicie Stadion Miejski.
Pozdrowienia dla władz miasta i pracowników Bok :sad:
-4

Guest

Cytuję Głąb:
Ja czekam z niecierpliwością na ich ścieżkę rowerową. Czy znów kasę przewalą na świętowanie?


Po co się spinasz? Są ważniejsze inwestycje, jak np. remont oczyszczalni ścieków. Ścieżka będzie, tylko później niż zakładano.
+10

Guest

Umówmy się, to jedne z najbardziej na odpierdziel organizowane obchody miasta w okolicy. Pełczyce, Strzelce Kraj., czy nawet Krzęcin biją nas na głowę. To nie wina braku funduszu, tylko tego całego zespołu odpowiedzialnego za to (kierownictwa). Cały Barlinek to widzi tylko nie Burmistrz. :-?
+4

Guest

Cytuję Guest:
Dni Barlinka na stadion !!!


Dokładnie tak.
Tym bardziej że dużą część placu zabrało wesołe miasteczko.
Program atrakcyjny. Nie ma co narzekać. Lecz bardzo mało miejsca i mało bezpieczna lokalizacja tej mini kolejki górskiej.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".