Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Barlineckie Świętojanki - Dni Barlinka 2019. Tegoroczna zabawa odbędzie się w dniach 21, 22 czerwca na boisku przy ul. Jeziornej oraz 23 czerwca w Parku im. Emanuela Laskera.

21 czerwca w piątek startujemy o godz. 18.00. Tego dnia zapraszamy na koncerty. Specjalnie dla Państwa wystąpią – Sonata, Model MT i Modelinka, Pesos & DJ Maxx, Wiktoria Pałasz, Roberto Zucaro. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

REKLAMA

22 czerwca w sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 16.00. W tym dniu, najważniejszym punktem będzie koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. Dodatkowo nie zabraknie koncertów zespołu Nova Band, Mejk, światowych coverów a gwiazdą wieczoru będzie zespół Video. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy strefę zabaw, w której znajdziemy m.in. bańki mydlane, malowanie twarzy, klocki. Tego dnia o godz. 17.00, ulicami miasta przejdzie Korowód Królowej Puszczy Barlineckie, który zatrzyma się przy jednym z budynków przy ul. Niepodległości, aby Królowa wraz z Burmistrzem, odsłoniła specjalnie przygotowany mural (mural został wykonany w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK i jest poświęcony Królowej Puszczy Barlineckiej).

23 czerwca w sobotę w Parku im. Emanuela Laskera, odbędzie się widowisko sobótkowe, przygotowane prze Teatr Poezji „Wiatrak”.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

barlinek

Komentarze

+1

Guest

Boisko jest ale dla bybranych chyba bo żadnego pożytku z niego dla ogółu nie ma. Fajne kiedys były imprezy na boisku dawno dawno temu, teraz trawy szkoda.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Mega odlot do tyłu. Co to wogóle jest? A gdzie Zenek Martyniuk????????????? Pytam się gdzie.....

Zenek za takie marne grosze nie gra.
+18

Guest

Dobrze, że tego samego weekendu jest "Jarmark Strzelecki".
Program dużo bogatszy i artyści na poziomie, Aga Chylińska, Piersi i oczywiście odpowiednia lokalizacja do tego typu imprezy a mianowicie Stadion Miejski.
Pozdrowienia dla władz miasta i pracowników Bok :sad:
-4

Guest

Cytuję Głąb:
Ja czekam z niecierpliwością na ich ścieżkę rowerową. Czy znów kasę przewalą na świętowanie?


Po co się spinasz? Są ważniejsze inwestycje, jak np. remont oczyszczalni ścieków. Ścieżka będzie, tylko później niż zakładano.
+10

Guest

Umówmy się, to jedne z najbardziej na odpierdziel organizowane obchody miasta w okolicy. Pełczyce, Strzelce Kraj., czy nawet Krzęcin biją nas na głowę. To nie wina braku funduszu, tylko tego całego zespołu odpowiedzialnego za to (kierownictwa). Cały Barlinek to widzi tylko nie Burmistrz. :-?
+4

Guest

Cytuję Guest:
Dni Barlinka na stadion !!!


Dokładnie tak.
Tym bardziej że dużą część placu zabrało wesołe miasteczko.
Program atrakcyjny. Nie ma co narzekać. Lecz bardzo mało miejsca i mało bezpieczna lokalizacja tej mini kolejki górskiej.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież