pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Barlineckie Świętojanki - Dni Barlinka 2019. Tegoroczna zabawa odbędzie się w dniach 21, 22 czerwca na boisku przy ul. Jeziornej oraz 23 czerwca w Parku im. Emanuela Laskera.

21 czerwca w piątek startujemy o godz. 18.00. Tego dnia zapraszamy na koncerty. Specjalnie dla Państwa wystąpią – Sonata, Model MT i Modelinka, Pesos & DJ Maxx, Wiktoria Pałasz, Roberto Zucaro. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

REKLAMA

22 czerwca w sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 16.00. W tym dniu, najważniejszym punktem będzie koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. Dodatkowo nie zabraknie koncertów zespołu Nova Band, Mejk, światowych coverów a gwiazdą wieczoru będzie zespół Video. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy strefę zabaw, w której znajdziemy m.in. bańki mydlane, malowanie twarzy, klocki. Tego dnia o godz. 17.00, ulicami miasta przejdzie Korowód Królowej Puszczy Barlineckie, który zatrzyma się przy jednym z budynków przy ul. Niepodległości, aby Królowa wraz z Burmistrzem, odsłoniła specjalnie przygotowany mural (mural został wykonany w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK i jest poświęcony Królowej Puszczy Barlineckiej).

23 czerwca w sobotę w Parku im. Emanuela Laskera, odbędzie się widowisko sobótkowe, przygotowane prze Teatr Poezji „Wiatrak”.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

barlinek

Komentarze  

+3 # Guest 2019-06-15 13:14
I znów trzeba jechać do innej miejscowości pobawić się . Od lat Dni Barlinka to totalna porażka. Nie szkoda pieniędzy Panie Burmistrzu na fiasko???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-06-14 18:22
Wow jestem w szoku. Sory ale muszę pilnie do szpitala bo po przeczytaniu tego coś mam z sercem haha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-06-13 13:47
Masakra jak zwykle jacy włodarze taka impreza panie Zieliński pora brać przykład z mniejszej gminy Pełczyce śmigam tam już 6 lat i tamtejszą zabawę można nazwać dniami miasta a nie to co w Barlinka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2019-06-12 06:52
Bardzo się ciesze że będzie Sound n Grace.Super zespół.Polecam malkontentom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-06-08 05:17
Impreza na parkingu....Czekam z niecierpliwością na
Pełczyce :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-06-08 01:35
Od kilku lat wybieram Pełczyce małe miasteczko a wie jak zorganizować coś dla ludzi ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-06-08 10:34
Ja czekam z niecierpliwością na ich ścieżkę rowerową. Czy znów kasę przewalą na świętowanie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+43 # Guest 2019-06-07 21:44
Dni Barlinka na stadion !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-06-07 17:40
Video jak i cd to relikty przeszłości. Dvd tez.ja bym jeszcze zaprosil kasety vhs i bedzie retro party.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-06-07 15:19
Majówka czy dni Barlinka jak zwykle żenua od wielu lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-7 # Guest 2019-06-07 15:06
Sound'n'Grace i Video, Ci drudzy lata świetności mają już troche za sobą, ale i tak mega, że udało się zorganizować tak dobre zespoły!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # krytyk 2019-06-07 13:48
Sound’n’Grace i Video :) jestem pozytywnie zaskoczony :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-06-07 13:44
co za *** to organizuje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2019-06-07 13:38
Nie no... Petard a hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi