pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
LAS PRZEJRZAŁ NA OCZY

Kilka dni temu, pisaliśmy o ogromnym zanieczyszczeniu lasu, tuż przy barlineckim szpitalu. Leżały tam zarówno stosy butelek po alkoholu jak i śmieci, te w workach, budowlane, ewidentnie specjalnie w to miejsce przywiezione.

 

REKLAMA

Mamy tylko nadzieję, że osoby którym „chciało się” te śmieci tam wywieźć, po opublikowaniu przez nas zdjęć, jest choć odrobinę wstyd i teraz będą obawiały się zrobić to po raz kolejny. Choć znając życie, nie to miejsce a inne, o czym czytamy w Waszych komentarzach.

Dziś, 15 marca, fragment lasu o którym pisaliśmy, został dokładnie wysprzątany przez pracowników PGK sp. z o.o. Aby doprowadzić miejsce do porządku, osiem osób musiało pracować tam przez cały dzień. Uzbierano kilkanaście worków śmieci jak i kontener butelek. Oby ten teren pozostał już czysty tak jak dziś, kiedy robiliśmy te zdjęcia.

 

M.Przybylska

 

Las Barlinek

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Ale gmina to nie tylko miasto, ostatnio jadąc przez Mostkowo zepsuł się samochod pracownikom PGK cały był załadowany w odpady selektywne, współczuję, niestety przy holowaniu troche wypadło i niestety do dziś dnia leżą w rowie.
+3

Guest

W lesie za domkami na GT ul. Sosnowa jest podobnie, tak samo jak po opuszczonym placu po cegielni, niestety ludzie nie mają pojęcia, że czy wyrzuci do lasu czy do śmietnika w domu to i tak zapłaci za ilość śmieci zadeklarowanej w UM, "człowieku czy wyrzucisz 10 worków czy 100 i tak zapłacisz tyle samo" więc szanuj las i nasze miasto.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Przykro, ale ten stan rzeczy jest spowodowany brakiem domu kultury dla młodzieży.
Nasze pociechy same organizują sobie spotkania w krzakach ........
Ktoś w mieście musi pomyśleć o miejscu gdzie młodzi mogliby tanio i pod kontrolą
spędzać czas.

Tak bo to młodzież (nielietni) przywieźli do lasu wory ze śmieciami!!!!! Zanim usiądziesz do komputera, włącz mózg!!! Dorośli jak widać od kilku lat reprezentują dokładnie to samo zachowanie co ich partyjni wybrańcy. Te same zasady a raczej ich brak!!! Dorośli urządzają świat dzieciom i to od nich powinno się w pierwszej kolejności wymagać!!
+10

Guest

Przecież PGK przyjmuje odpady,na terenie swojej firmy. Tam można przywieźć w odpowiednich godzinach. Może takie informacje rozmieszczone na klatkach schodowych,i w innych miejscach, pomogą w oczyszczaniu gospodarstw domowych.
+11

Guest

Na górnym tarasie nie lepiej na około w krzakach wesołe zgromadzenia zakrapiane trunkami a co by było wygodnie to i taboreciki, krzesełka i inne luksusy z pod śmietnika sobie przytargają. Szanowni Panowie wesoło spożywający chmielowe trunki następnym razem uśmiechnijcie się do zdjęcia :) i ładnie posprzątajcie po sobie !!!
-8

Guest

Przykro, ale ten stan rzeczy jest spowodowany brakiem domu kultury dla młodzieży.
Nasze pociechy same organizują sobie spotkania w krzakach ........
Ktoś w mieście musi pomyśleć o miejscu gdzie młodzi mogliby tanio i pod kontrolą
spędzać czas.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.