Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
WSZYSCY ZAPŁACIMY ZA ZNISZCZENIA

Minął dokładnie rok, od momentu kiedy napisaliśmy artykuł o zniszczeniach na drodze dla rowerów Barlinek – Dzikowo. Wówczas, uszkodzone zostały drewniane elementy zabezpieczające a w rowach zalegały kilogramy śmieci. Dziś, chciałoby się powiedzieć, historia lub się powtarzać.

 

REKLAMA

Wybraliśmy się na sobotnią przejażdżkę i niestety zamiast cieszyć się widokami, mogliśmy obserwować coraz to nowsze efekty działalności wandali i śmieciarzy. Ponownie w wielu miejscach brakuje desek. Problem jednak w tym, że brakuje ich o wiele więcej niż rok temu. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, bowiem rowerzysta może spać z nasypu.

W rowach nie brakuje też śmieci, zarówno tych tu przywiezionych (bo chyba nikt nie jeździ z materacem na plecach), jak i butelek oraz puszek po imprezach. Czy tak po ludzku, nie jest nam już wstyd? Czy takie akty wandalizmu i śmiecenia to jakieś powody do dumy? Ktoś czuje się przez to lepszy, dowartościowany? Szkoda, że podatnicy będą musieli znowu zapłacić za naprawy i sprzątanie.

 

M.Przybylska 

 

 

 

 

Komentarze

+15

Guest

Trzeba tylko trochę pomyśleć i do mocowania użyć śrub zamkowych , z drugiej strony zaklepać młotkiem . Jeżeli będą mocowane na wkręty to złodzieje bez problemu będą rozkręcać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież