poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

W nocy z 7 na 8 kwietnia przy ul. Kombatantów doszło do groźnego pożaru. Do akcji włączono dwa zastępy OSP Barlinek i dwa zastępy JRG Myślibórz. Na miejscu obecna była również policja i pogotowie ratunkowe. Niestety nie udało się uratować dobytku rodziny i spłonęło całe wyposażenia mieszkania. 

 W związku z tą tragiczną dla tych osób sytuacją, Ośrodek Pomocy Społecznej w Barlinku, zwraca się z ogromną prośbą do ludzi wielkiego serca, do mieszkańców Barlinka o wsparcie pogorzelców. Na cito potrzebne są materiały budowlane do wykonania remontu mieszkania. W dalszej kolejności sprzęt gospodarstwa domowego – lodówka, pralka, telewizor, kuchenka gazowa, meble do kuchni i do pokoi, łóżeczko dziecięce z pościelą, łóżko piętrowe z materacami dla dwójki starszych dzieci.

REKLAMA

W pożarze spłonęły również ubrania, zarówno rodziców jak i ich dzieci – 4-ro letniej dziewczynki, 5-cio letniego chłopca i 3 miesięcznej dziewczynki. Dzieci z pewnością ucieszyłby się z zabawek. Potrzebne są także – pościel, prześcieradła, talerze, sztućce, szklanki. 

Bardzo prosimy o pomoc! 

Wszystkie rzeczy prosimy przynosić do Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku przy ul. Strzeleckiej. 

Kontakt do OPS w Barlinku 95 7460 014.

barlinek
Foto: OSP Barlinek

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież