Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A

Pod koniec września, w jednym z hoteli pod Kielcami, odbył się zjazd z okazji 50-lecia Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych (SP DX Club). W spotkaniu uczestniczyło 56 osób, w tym przedstawiciele Barlineckiego Klubu Krótkofalowców SP1KRF, w osobach – Prezes Stanisław Smoleń, Artur Kniaź, Janusz Kniaź, Wojciech Zieliński oraz Robert Hełminiak.

Zjazd był nie tylko podsumowaniem działalności Stowarzyszenia, ale także znakomitym momentem na wręczenie nagród. Jedno z wyróżnień odebrali barlineccy krótkofalowcy. Była to nagroda za zajęcie II miejsca w zawodach Intercontestu, czyli 12 najważniejszych światowych zawodów w eterze. SP1KRF zostali uznani również za najlepszą stację klubową w Polsce w w/w zawodach.

REKLAMA

Barlinecki Klub Krótkofalowców w przyszłym roku, będzie obchodził 45-lecie działalności. Rok 2020 to również 90-lecie Polskiego Związku Krótkofalowców. W związku z rocznicami, w Barlinku odbywać się będzie szereg uroczystości, o których z pewnością Państwa poinformujemy. 

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież