pldaenfrdeuk

 

 


 sobota 6 marca 2021r.   imieniny: Róża, Wiktor, Wojsław

Reklama

A A A

Pod koniec września, w jednym z hoteli pod Kielcami, odbył się zjazd z okazji 50-lecia Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych (SP DX Club). W spotkaniu uczestniczyło 56 osób, w tym przedstawiciele Barlineckiego Klubu Krótkofalowców SP1KRF, w osobach – Prezes Stanisław Smoleń, Artur Kniaź, Janusz Kniaź, Wojciech Zieliński oraz Robert Hełminiak.

Zjazd był nie tylko podsumowaniem działalności Stowarzyszenia, ale także znakomitym momentem na wręczenie nagród. Jedno z wyróżnień odebrali barlineccy krótkofalowcy. Była to nagroda za zajęcie II miejsca w zawodach Intercontestu, czyli 12 najważniejszych światowych zawodów w eterze. SP1KRF zostali uznani również za najlepszą stację klubową w Polsce w w/w zawodach.

REKLAMA

Barlinecki Klub Krótkofalowców w przyszłym roku, będzie obchodził 45-lecie działalności. Rok 2020 to również 90-lecie Polskiego Związku Krótkofalowców. W związku z rocznicami, w Barlinku odbywać się będzie szereg uroczystości, o których z pewnością Państwa poinformujemy. 

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.