sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Andrzej Binkowski na podium!
Miło nam poinformować o sukcesie jakiego dokonał Andrzej Binkowski podczas startu w V edycji Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk - Bieszczady Tour 1008 km. Zawodnik Barlineckiej Grupy Kolarskiej zajął 3. miejsce w tych ekstremalnych zawodach, pokonując 1008 km z czasem 41 godzin 9 minut i tracąc do zwycięzcy Bogusława Kramarczyka zaledwie 7 minut!

Był to jego drugi start w tej imprezie - w 2007 roku zajął 11. miejsce z czasem 52:20. Drugi z naszych zawodników Zbigniew Dudas zajął 14. miejsce z czasem 50:40 co stanowi również rewelacyjny wynik, który po raz pierwszy występował na tego typu wyścigu.

Należy podkreślić, że był to jednoetapowy wyścig i w powyższych czasach uwzględnione są również przerwy na posiłki, spanie, itp. Zawodnikom gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do sił, które zapewne mocno zostały uszczuplone.