pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 środa 27 stycznia 2021r.   imieniny: Ilona, Julian, Przybysław

Reklama

A A A
Image
Zostań wolontariuszem
Spotkanie kandydatów na wolontariuszy i wydawanie identyfikatorów XIX Finału WOŚP odbędzie się w Muzeum Regionalnym 13.12.2010 grudnia (poniedziałek) od godz. 15.00. Musicie mieć ukończone 14 lat. Zabierzcie ze sobą zdjęcie. Zapraszam wszystkich chętnych Sie Ma!

Jeśli mają Państwo przedmioty, które mogłyby być zlicytowane w trakcie XIX Finału WOŚP w Barlinku, można je składać w biurze BOK, znajdującym się na czas remontu w Muzeum Regionalnym, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-15.00 lub w dniu imprezy 09.01.2011r. Prosimy również o wsparcie finansowe na organizacje tegorocznego koncertu finałowego. Czekamy na wszelkiego rodzaju pomoc.

REKLAMA

W tym roku będziemy zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.

Szef sztabu Piotr Stanisławski

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.