pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 środa 27 stycznia 2021r.   imieniny: Ilona, Julian, Przybysław

Reklama

A A A
Image
XXII Finał WOŚP - program
Już 12 stycznia 2014r. po raz XXII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opieki medyczną seniorów.

Tradycyjnie między koncertami odbędą się licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel naszego Burmistrza! Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy Sie Ma!

Program XXII Finału WOŚP Barlinek - 12.01.2014
17.00 – Start Finału sala widowiskowa BOK

REKLAMA

W programie:
- Irek Band
- BAR-LINEK
- Studio Piosenki ECS
- Kłodzian

- Zespół "Podróbka"

- Zespół "Heaven" 

20.00 Światełko Do Nieba

Organizatorzy:
Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXII Finału WOŚP, PG 1.

Sztab zastrzega sobie możliwość zmiany programu IMPREZY.

Szef Sztabu WOŚP
Piotr Stanisławski
tel. 095 7462 135
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.