niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
Image
WYPADEK W REJONIE JEDLIC

Jedna osoba poniosła śmierć a cztery zostały ranne to bilans wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-156 w okolicy miejscowości Jedlice. Wczoraj (29 marca) około godziny 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 156, 44 – letni kierujący VW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył czołowo w prawidłowo jadący od miejscowości Jedlice pojazd marki Toyota.

 

W wyniku zdarzenia kierujący Toyotą 68 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego poniósł śmierć na miejscu, natomiast 67 – letnia pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie.

REKLAMA

Kierujący VW 44 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego i dwie osoby podróżujące wraz z nim z obrażeniami ciała zostały również przewiezione do szpitali w Gorzowie i Pyrzycach. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu  zdarzenia zabezpieczono ślady oraz wykonano czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. KPP PYRZYCE, st. sierż. Marcelina Pakaszewska

Foto: policja.pl

Image

Image

Możliwość komentowania została zablokowana na prośbę rodziny.