Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Ruszyła Nocna Masakra
O godzinie 7.20 odbyła się odprawa dla uczestników NOCNEJ MASAKRY na trasie pieszej 100km (w czasie 24 godzin) i ekstremalnej 150 km (50 km pieszo + 100 km rowerem w czasie 24 godzin). Około 7:35 pierwsi uczestnicy ruszyli na trasy. Kolejność zaliczania punktów kontrolnych jest dowolna.

Niektóre z nich umiejscowiono w pobliżu terenu, na którym odbywa się polowanie zbiorowe, gdzie poruszać się wolno jedynie po drogach głównych (zejście z nich może być groźne dla zdrowia i życia).

O 16.00 kolejni zwolennicy ekstremalnego wysiłku ruszą na trasy pieszej 50-tki oraz rowerowej 100-ki i rowerowej 200-ki. Jak sobie poradzą w naprawdę ekstremalnych warunkach, kilkustopniowym mrozie i padającym śniegu i ilu dotrze do mety, przekonamy się jutrzejszego ranka. Przypominamy, że bazą rajdu jest Publiczne Gimnazjum nr 1 przy ulicy Leśnej.

REKLAMA

W sobotę i niedzielę (zarówno w dzień jak i w nocy), na rozległym terenie od Wierzchna, Sarnika, Niesporowic na północy, aż po okolice Gorzowa (Łośno, Santoczno) możemy napotkać na zasypanych śniegiem drogach piechurów z mapami w dłoniach i rowerzystów startujących w tegorocznej NOCNEJ MASAKRZE. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież