Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
Image
Zagrali na Orliku w Mostkowie

Dnia 26 lutego, odbył się pierwszy turniej piłki nożnej na "Orliku" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Mostkowie, Iwony Galbarczyk. Impreza rozpoczęła się o godzinie 10.00. Udział w niej wzięło sześć drużyn.

 

Były to kluby sportowe: gospodarz „Koral” Mostkowo, „Spartakus” Rychnów, „Grom” Płonno, „Trojan” Strąpie, „Iskra” Lutówko i SKL Jagów 2000 (gmina Pełczyce). Uczestników piłkarskich zmagań przywitała pani dyrektor, razem z  Sołtysem Mostkowa. Życzyli m.in. sportowej rywalizacji w myśl zasad „fair –play”. Zagrano  system „każdy z każdym”, 15. minutowe mecze, które wyłonił najlepsze drużyny. Uczestnicy mieli zapewniony gorący posiłek. Nagrodami były dyplomy i puchary.

REKLAMA

W klasyfikacji końcowej na pierwszym miejscu uplasował się klub SKL Jagów 2000, który nie przegrał żadnego meczu. Na miejscu drugim uplasował się Trojan Strąpie. Na miejscu trzecim Iskra Lutówko. Miejsce czwarte przypadło drużynie Korala Mostkowo. Miejsce piąte zajął Grom Płonno. Miejsce szóste Spartakus Rychnów. Turniejowi przyglądało się wielu kibiców, którzy  głośno dopingowali i bacznie obserwowali przebieg turnieju. Nad jego przebiegiem czuwał  trener środowiskowy Wojciech Filary.

[Artykuł poprawiony]

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież