Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Internauto - wygrałeś!!!
W natłoku tele i radio-qwizów sms-owych można się pogubić! Ich wspólną cechą jest możliwość wygranej po wysłaniu jednego (lub wielu) sms-ów na podany numer telefonu.

 

Nagrody są różne, pieniężne lub rzeczowe, czasem też trafia się wycieczka w atrakcyjne miejsce lub bilet na mecz lub koncert. Oczywiście szczęśliwców jest garstka, a chętnych cała rzesza.

REKLAMA

Drogi INTERNAUTO! Skoro jesteś czytelnikiem Portalu Barlinek24.pl to mam dla Ciebie w prezencie urocze fotki z barlineckich posiadłości i ogródków działkowych pielęgnowanych przez ich właścicieli. Nie musisz wysyłać SMS-a. To nic nie kosztuje. Wystarczy jedno kliknięcie!

Wiktor

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/dzialki2/] title:=[Foto: Wiktor] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.