niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

15 listopada br. barlineccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę w ilości 67,7 gram. Funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzn. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował trzymiesięczny areszt. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

22 listopada br. policjanci zatrzymali mężczyznę. Ujawnili u niego 0,3 grama marihuany. W wyniku przeszukania jego mieszkania znaleziono dodatkowo ponad 60 gramów tego narkotyku. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

29 listopada br. podczas domowej interwencji doszło do czynnej napaści na policjanta z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Napastnik został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
js

 

Komentarze

+13

Guest

zycze szybkiego powrotu do zdrowia a temu co to zrobił długich lat w pace powinno u nas byc takie samo prawo jak w USA za takie czyny surowa kara
+12

tunia

Napadnięty policjant przebywa obecnie w szpitalu. Trafił do niego z ciężkimi obrażeniami szyi. Niebezpiecznym narzędziem wcale nie był kubek, jak ktoś z komentujących tutaj napisał, tylko zbita butelka. Policjantowi ledwo udało się przeżyć, nie wiadomo czy wróci do pełni zdrowia i czy będzie mógł wrócić do służby. Mam nadzieję, że kwalifikacja czynu zostanie zmieniona na próbę zabójstwa i napastnik dostanie dożywocie.
+12

Guest

Ciekawe jest to, że za posiadanie środków odurzających, nie bardziej szkodliwych niż alkohol czy tytoń, które co roku zabijają zdecydowanie więcej osób niż marihuana (stosowana w niektórych krajach jako środek leczniczy), w Polsce grozi tyle samo lat więzienia co za czynną napaść, bezpośrednio narażającą życie drugiego człowieka - w tym przypadku funkcjonariusza policji. Ale jak nie wiadomo o co chodzi... to wiadomo o co chodzi ;)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież