Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nieletni kradli złom
Policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali 3 nieletnich, którzy w murowanej ścianie budynku zrobili dziurę, a następnie chcieli ukraść znajdujący się we wnętrzu złom. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich w Myśliborzu.

Wczoraj do KP Barlinek zgłosił się właściciel firmy informując dyżurnego, iż w jego firmie w pomieszczeniu gospodarczym w tylnej ścianie budynku jest zrobiona dziura w murze. Skierowany na miejsce patrol usłyszał dochodzące z wnętrza pomieszczenia głosy. Jak się okazało w środku znajdowali się jeszcze sprawcy włamania. Zostali zatrzymali na gorącym uczynku.

REKLAMA

Włamywaczami okazali się12-letni  Radosław M., 13-letni Jarosław D. i 13-letni Krystian B., którzy wybili w ścianie dziurę, a następnie weszli do środka celem kradzieży złomu. W pomieszczeniu znajdowało się około 8 ton złomu i kilkanaście nowych akumulatorów przeznaczonych do sprzedaży. Zatrzymani nieletni przyznali się do  włamania tłumacząc się , że chcieli ukraść złom a następnie go sprzedać.

Teraz nieletni odpowiedzą przed  Sądem  Rodzinnym i Nieletnich w Myśliborzu.

Źródło: szczecin.kwp.gov.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.