Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Przebudowa mostu
Trwa remont mostu na rzece Młynówce w centrum Barlinka. Prace są jak na razie prowadzone bez utrudnień dla ruchu w tym newralgicznym dla komunikacji punkcie. Duże trudności napotkano podczas budowy kanału dla wód opadowych z mostu, który prowadzi wzdłuż ulicy Niepodległości.

 

Konieczne okazało się sforsowanie ścian fundamentowych dawnych kamienic, które stały przed wojną w tym miejscu.
 
W dalszym ciągu zagrożeniem dla przechodniów są odpadające kawałki tynku z daszku przed domem towarowym SDH przy rondzie. Prowizorycznie podparty daszek nie jest obecnie ozdobą tego miejsca. Szkoda, że nie udało się go wyremontować przy okazji wykonywania elewacji.

REKLAMA
Powstaje duży wykop w miejscu po kinie Stolica. Niektóre miejsca pewnie zainteresowałyby entuzjastów historii lub geologów. Już nie długo ma tu powstać POLO-MARKET. Ciekawe czy projektant dostosował wygląd budynku do miejsca? Barlinianie będą narzekać czy przyjmą nowy element centrum miasta z zadowoleniem? MIKA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/mostek/] title:=[Foto: MIKA] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież