Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Dużym sukcesem zakończyła się kolejna z metamorfoz, którą tym razem przy pomocy Centrum Dietetycznego Naturhouse Barlinek, przeszła Pani Klaudia. Czas jaki został poświęcony na cały proces trwał trzy miesiące. Dziś, nadszedł czas aby wszystko podsumować.

Bardzo się cieszymy, że Naturhouse Barlinek, mógł przyczynić się w tak znaczący sposób do zmian jakie zaszły w życiu Pani Klaudii - naszej bohaterki, która od początku wykazywała się dużym zaangażowaniem w dietę. Wszystkie rady traktowała poważnie a nowe zasady z chęcią wprowadzała w życie.

 

REKLAMA

W ciągu tych trzech miesięcy pani Klaudia osiągnęła bardzo wiele:
Utrata wagi 15,6kg
Utrata centymetrów w tali: 1 cm
Utrata centymetrów w brzuchu: 11 cm
Utrata centymetrów w biodrach: 7 cm

Nie byłoby tej metamorfozy bez pomocy specjalistów, którzy przyczynili się do tak spektakularnego efektu. Serdeczne podziękowania dla: Katarzyny Gimińskiej, Kariny Gimińskiej i Anety Długaszek z Fabryki Próżności, Sklepu odzieżowego Dizajn Fashion oraz restauracji Strzelecka 18 za udostępnienie miejsca do wykonania sesji zdjęciowej. Dodatkowo, poprosiłam Panią Klaudię, aby opowiedziała Wam o swoich spostrzeżeniach po tych trzech miesiącach. Co powiedziała? O tym możecie przeczytać poniżej.

Co dla Pani było najtrudniejsze w czasie trwania akcji? Ćwiczenia fizyczne, zmiana nawyków żywieniowych czy coś zupełnie innego?
Wydaje mi się, że najtrudniejsze było nauczenie się systematyczności w posiłkach, oraz ograniczenie przypraw, typu vegeta, których do tej pory używałam aż za dużo. Przestawienie się na wodę zamiast słodkich napojów, również stanowiło wyzwanie.

Czy miała Pani chwile zwątpienia i co motywowało Panią do dalszego działania?
Chwile zwątpienia bywały bardzo często, a w szczególności w okresie świątecznym. Jednak motywacją były cotygodniowe ważenia i wizyty w punkcie Naturhouse.

Jak na udział w programie zareagowali Pani bliscy - rodzina, przyjaciele?
Wszyscy przyjęli to bardzo pozytywnie i motywowali mnie do działania.

Czy jest jakaś potrawa, której brakuje Pani w obecnym stylu odżywiania? Jakie potrawy obecnie stały się Pani "przysmakami"?
W tym momencie w większości moja dieta opiera się na warzywach i owocach. Oczywiście nie może zabraknąć w niej chudego mięsa, ryb, czy nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Jednak brak mi wizyt w cukierni. Jednym z ulubionych dań, które poznałam na diecie, jest kurczak curry.

Akcja "Metamorfoza" to nie tylko zmiana diety, ale także wyglądu. Jak czuje się Pani w nowej "skórze"?
Nie mogę narzekać. Czuje się o niebo lepiej, a przede wszystkim lżej.

Jak ocenia Pani współpracę z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Barlinku? Co dalej?
Współpraca przebiegła bardzo pozytywnie. Wszystko miałam porządnie wytłumaczone i rozpisane. No cóż, planuję walczyć dalej. Jak na razie nie zamierzam rezygnować.

Co mogłaby Pani poradzić osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy? Co jest najważniejsze, od czego zacząć?
Przede wszystkim systematyczność i woda, dużo wody. Woda lekiem na całe zło.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Foto: Marta Krawczyk

Komentarze

+6

Guest

A wszystko przez przejadanie się i brak ruchu. Idealna okazja do zarobienia na tym kasy.
Najpierw objadamy się na wyrost a później płaczemy i wydajemy kolejne pieniądze na różne zabiegi i diety. I koło się zamyka. Niekończąca się opowieść.


Tak czy siak życzę Pani Klaudii wytrwałości. Bo bez niej za kolejne 3 miesiące nie będzie śladu po dotychczasowych zmaganiach.
-3

Guest

Pani Klaudio gratuluję osiągniętego "wyniku" i zachęcam do kontynuacji zmagań. Życzę wytrwałości i proszę pamiętać że wszystkie działania i wyrzeczenia będą wynagrodzone.
Szkoda że za mało uświadamia się społeczeństwo że wiele problemów z nadwagą i zdrowotnych wiąże się z obecnością pasożytów w organizmie.
+6

Guest

Super wszystko pięknie...Ale pokażcie te osoby poprzednie które przeszły metamorfozy jak wyglądają teraz , po współpracy z Centrum Dietetyczne Naturhouse w Barlinku nie po 3 miesiacach ,bo plan diety napewno tez diostały itp ,tylko proszę nie mówić ze kontakt się "urwał"
+11

Guest

Cytuję tunia:
Metamorfoza pani Klaudii super,ale te brwi... Nie są złe, ale wyglądają jakby narysowała je niedoświadczona osoba. Pani kosmetyczka zdecydowanie nie zna się na malowaniu brwi.

oczywiście że się zna! pozostawiła je naturalnymi. Nie każdemu podoba się malowanie gąsienic od szablonu.
-7

tunia

Metamorfoza pani Klaudii super,ale te brwi... Nie są złe, ale wyglądają jakby narysowała je niedoświadczona osoba. Pani kosmetyczka zdecydowanie nie zna się na malowaniu brwi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież