BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W czwartek podczas zawodów Copernicus Cup w Toruniu Sofia Ennaoui wywalczyła minimum na halowe mistrzostwa świata, które odbędą się na początku marca w Birmingham. W sobotę jednak potwierdziła, że rezygnuje z mistrzostw globu.

Bieg na 1500 metrów podczas Copernicus Cup nie wyszedł naszej zawodniczce najlepiej. W końcówce słabła i traciła kolejne pozycje, ale na mecie mogła cieszyć się z czasu 4:08.70, który dawał jej minimum na halowe mistrzostwa świata w Birmingham.

Dwa dni później Sofia Ennaoui startowała w Toruniu podczas Halowych Mistrzostw Polski. Tym razem okazała się najlepsza (4:12.34), wygrywając z ogromną przewagą, blisko 15 sekund nad kolejną zawodniczką. Ten triumf dał Sofii złoty medal mistrzostw Polski.

REKLAMA

Podopieczna Wojciecha Szymaniaka po wywalczeniu złota ogłosiła jednak, że na mistrzostwa świata do Birmingham się nie wybiera. Zawodniczka razem z trenerem uznała, że nie jest wystarczająco przygotowana do sezonu halowego i ten start odpuszcza. Jej celem na ten sezon są mistrzostwa Europy, które odbędą się w sierpniu w Berlinie.

Dawid Lis 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

i to mi się podoba. nie ma formy i nie jedzie na mistrzostwa. a nie jak nasi zimowi olimpijczycy.gratulacje za zdobycie mistrzyni Polski- cierpliwosci, latem na pewno bedzie moc

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.