BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Teatr Poezji "Wiatrak" oraz Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - MDK" zapraszają 22-23 marca na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru. W ramach wydarzenia wystawione zostaną dwa spektakle!

"Dobrze, że daleko" w wykonaniu młodzieży z teatru "Wiatrak" w czwartek, 22 marca, dla młodzieży z barlineckich szkół, reżyseria E. Chudzik, M. Grygier. Godzina spektaklu zgodnie z grafikami ustalonymi w szkołach. ..czyli łobuziaki, których mamusie noszą szorty i trampki, w bombonierce chowają ich pierwsze ząbki, włoski i cenzurki. I myślą, że człowiek rodzi się do szczęścia...

REKLAMA

Scenariusz: Elżbieta Chudzik (na podstawie tekstów m.in.: A. Domosławskiego, E. Szydłowskiej, J. Kofty, F. Correia Pino)
Poruszający i aktualny!

oraz

"Kamica 79" monodram Marty Grygier, reżyseria Arti Grabowski; piątek, 23 marca, godzina 19.00 w sali widowiskowej BOK

kamica79 podejmuje tematy związane z kondycją moralną współczesnej kobiety. Jest to spektakl naturalistyczny, osobisty, fizyczny, o dużej dawce ekspresji. Opowiada historię kobiety zmagającej się z czasem, odpowiedzialnością i konsekwencją rodzicielstwa, obowiązkami i prawami świata.

Spektakl prezentowano we Wrocławiu, Szczecinie, Goleniowie, Barlinku, Łodzi (II nagroda podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Jednego Aktora MONOfest), Krośnie oraz Katowicach (Grand Prix podczas XII Biesiady Teatralnej). Finalista konkursu The Best Off - na najlepszy spektakl teatru niezależnego!

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

barlinek

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.