Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (1)
Image
Czy to możliwe?
Od kilku dni działa na barlineckim rynku ubezpieczeniowym dobrze znana w Polsce firma Ergo HESTIA. Za sprawą pana Mariusza Jarmolińskiego, będącego jednocześnie kierownikiem nowo powstałej filii, można skorzystać z bardzo konkurencyjnej oferty ubezpieczeniowej.
 

Najnowszy pakiet ubezpieczeń skierowanych do osób prywatnych to "HESTIA 7" czyli pakiet siedmiu najważniejszych ubezpieczeń, kompleksowo chroniących rodzinę oraz majątek. Decydując się na zakup pakietu można ubezpieczyć:
- dom lub mieszkanie
- samochód (OC)
- samochód (AC)
- NNW kierowcy i pasażera
- OC w życiu prywatnym
- od kosztów ochrony prawnej
- następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)
Więcej o HESTIA 7

Image

Ubezpieczeniom towarzyszy pakiet usług Assistance:
Wystarczy jeden telefon do Hestii Kontakt, by w krytycznej sytuacji z pomocą przyszedł Ci hydraulik, ślusarz, elektryk lub przyjechała pomoc drogowa. Tak działają usługi:
HOME ASSISTANCE - dodawana bezpłatnie do ubezpieczenia domu i mieszkania,
HESTIA CAR ASSISTANCE - dodawana bezpłatnie do ubezpieczenia auto-casco.

Szeroka oferta ubezpieczeń jest szczegółowo opisana na stronie internetowej www.hestia.pl

Nowa filia w okresie 3 miesięcy oferuje mieszkańcom Barlinka ubezpieczenia komunikacyjne w promocji, a mianowicie na każde ubezpieczenie klient otrzymuje 10% rabatu. Taką okazję mogą wykorzystać posiadacze pojazdów zakupionych jesienią choć nie tylko.

Ergo Hestia może pochwalić się uzyskaniem godła promocyjnego "TERAZ POLSKA" za najwyższą jakość likwidacji szkód.

Image

Filia zaprasza codziennie w godzinach 10.00 - 15.00. Po telefonicznym uzgodnieniu umowę ubezpieczenia można zawrzeć w wygodnym dla klienta miejscu (szczególnie dotyczy nieruchomości).

Ergo HESTIA
Mariusz Jarmoliński
74-320 Barlinek, ulica Gorzowska 6
tel. 791571574, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Infolinia: 0-801 107 107
Zapraszamy

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.