Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Po raz 11 na terenie przelewickiego Folwarku, tuż przy Ogrodzie Dendrologicznym, zorganizowano Dni Folwarku. Wszystkich przybyłych przywitał wójt gminy Przelewice, Mieczysław Mularczyk.

W trakcie tegorocznego święta można było popatrzeć i posłuchać m.in. zespołu "Pyrzyczanki", podziwiać barlinecki Feeling Dance Group, "Sonatę" z Mostkowa, zespół "Wrzos" i wiele innych.

 

REKLAMA

Były pokazy Zumby, stoiska gastronomiczne, a na nich m.in. ciasta przygotowane przez sołectwa gminy Przelewice. Były stoiska z zabawkami, miodami, watą cukrową. Chętni mogli oddać krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina. Dla najbardziej wytrwałych o godz. 22 przewidziano występ Czadomana.

js

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież