Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Tradycje koncertowania w mieście partnerskim Barlinka – Schneverdingen, sięgają już wielu lat. Zawsze, z wielką przyjemnością, przyjmujmy zaproszenie do tego niemieckiego miasta aby swoim śpiewem, dać radość naszym sąsiadom zza Odry. Tym razem nie mogło być inaczej.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość o możliwości ponownego koncertowania w Schneverdingen. Nasz pobyt miał miejsce w dniach 31 maja – 03 czerwca.

 

REKLAMA

Pod kierownictwem Ireneusza Zagaty, wystąpiliśmy w tamtejszym domu seniora. Chór wykonał trzy koncerty, w tym dwa wspólnie z chórami z Niemiec. Wszystkie prezentacje przyjmowane były przez słuchaczy owacjami na stojąco.

HALKA

 

Komentarze

Guest

Przez ponad 10lat byłam członkinią tego fantastycznego zespołu i wiem jak wiele pracy trzeba wykonać, żeby móc śpiewać na tak wysokim poziomie.
Brawo Halka, brawo dyrygent i dyrygentka...
Mam nadzieję ogromną że jeszcze razem pośpiewamy
+3

Guest

Chór HALKA to Chór wysokiej Kultury wszędzie, gdzie występuje jest wysoko oceniany. To zasługa wszystkich Chórzystów ale przede wszystkim Dyrygenta mgr Ireneusza Zagaty. Wielkie uznanie dla Pana Dyrygenta. Wielkie uznanie dla wszystkich SPONSORÓW tego Chóru.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież