Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Około 400 tys. zł. kosztowało gminę wybudowanie placu zabaw i boiska przy ulicy Wiosennej w Moczkowie. Jest to pierwszy etap planowanych w tym miejscu urządzeń służących mieszkańcom do rekreacji i wypoczynku.

Niestety po kilku miesiącach widać, że nie wszyscy wiedzą, jak z wyposażenia boiska korzystać. Świadczy o tym połamane i spalone podłoże boiska do koszykówki. Inną sprawą jest stan nawierzchni boiska do piłki nożnej. Upały, a tym samym nie podlewanie go sprawiło, że wygląda, jak wyschnięte klepisko.

REKLAMA

Brak nadzoru nad tym miejscem sprawia, że spalonych elementów może być wkrótce więcej.

js

Komentarze

+18

Guest

oba boiska były świetnym pomysłem , szkoda tylko że chyba nie do końca zadbano kto i jak często ma podlewać trawę, a susza jest wyjątkowa i nie pomaga takiej wyłożonej i nie naturalnie wyrośniętej trawie. Przedwczoraj widziałam pana który rozstawial węże i podlewał , twierdził również że trawa odbije.Nie wiem czy był to ktoś zatrudniony czy entuzjasta z Moczkowa ale był.Mam nadzieję że trawa odżyje. Chociaż i po tej słomie jakoś się gania nawet na bosaka. A co do wandali to wszędzie niestety są i, w mieście i na wsi , dobrze że plastikowa nawierzchnia jest z łączonych kwadratów , wystarczy te dwa zniszczone wymienić .Codziennie ktoś się bawi/gra na obu boiskach i bardzo dobrze że są.
+2

Guest

Ludzie będą pamiętali a wybory nadchodzą, jakie teraz będą argumenty - " w przyszłej kadencji będziemy naprawiali usterki z poprzedniej kadencji" takie hasło proponuje,
+6

Guest

Planujac takie inwestycje nikt nie bierzepod uwagę kosztów zwiazanych z późniejszym utrzymaniem np. takiego boiska. Koszenie, nawożenie, podlewanie i sereg innych zabiegów jaki musi przejść taki trawnik, to oprócz pieniędzy rowniez czas, dużo czasu. W
Nie wiem jak na Moczkowie, ale w Krzynce przynajmniej jest woda, choć nie była ona przewidziana w projekcie, bo to przeciez drobnostka. O tereny zielone w mieście dba PGK a o wiejskie? No wlasnie... Czy ktoś z mieszkancow Moczkowa czy też wspomianej Krzynki sam z wlasnej inicjatywy chciał skosic trawę na boisku. No wlasnie nie... I wszysto spada na 1 osobę.
-12

Marceli

Cytuję J23samol:
Cytuję Marceli:
ukarać sołtysa za brak konewek i beczkowozu

Ukarać Marcelego za pisanie głupot !!!

UUUUUUUUUUUU ruszyłem krewnego?

J23samol

Cytuję Guest:
Jak to fajnie być radnym normalnie to 100 x bym się zastanowił zaplanował jak wydać dobrze pieniądze a tak nie moje . Zresztą pieniędzy których nie widać lepiej się wydaje. Przykład jak jadę do biedronki na tzw Górnym T schody po prawej stronie. Pomnik - symbol - bez komentarza a to tylko przykład z przeszłości.

Co do tych schodów po prawej stronie ul. Kombatantów (jadąc do góry) to są one z lat 80-tych XX wieku, a ówczesny naczelnik już nie żyje. Daj tym schodom spokój i pomyśl IDEALE co sam sfajczyłeś !!!
+3

J23samol

Cytuję Ewa:
Boisko boiskiem, a w Barlinku na rondzie od miesiąca szukają ZLOTEGO POCIĄGU....

Pani Ewo, jest Pani w błędzie szukają jabłka które Ewa zerwała z zakazanego drzewa w Raju !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież