BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Zakończyła się budowa wiaduktu na ulicy Ogrodowej. Nie trzeba już jeździć wiecznie dziurawym objazdem na ulicy Dworcowej. Na Ogrodowej trwają obecnie prace ziemne.

Układane są chodniki, poprawiony zostanie stan nawierzchni samej jezdni. W związku z prowadzonymi pracami muszą tam uważać zarówno piesi, jak i kierowcy.

 

 

REKLAMA

Przywrócenie przejezdności ulicy oznacza nic innego, jak zamknięcie w najbliższym czasie przejazdu ulicą Tunelową. Tam także powstanie nowy wiadukt.

Jednocześnie, 07 sierpnia, wykonawca obejścia Barlinka w ciągu DW 151, zamknął objazd ul. Dworcową. Prosimy więc nie jeździć już „na pamięć” i korzystać z przejazdu i chodnika pod wiaduktem przy ul. Ogrodowej.

js

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Z innej beczki. Oddali rondo bankowe, wreszcie. Dziwny widok jakis: barierek brak panów w niebieskich ubrankach brak codziennego pompowania studzienki brak. Mam nadzieje, że porzadnie zrobili I przy wiekszych opadach deszczu znowu nie bedzie problemow. Milo mi to stwierdzic doczekalismy sie konca prac!!!!
+1

Guest

Cytuję jacuś:
w sprawie idioty w mercedesie:jak możesz to nagraj i filmik na policję

Przecież jest aktywna kamera na rogu Domu Towarowego.
+8

Guest

Komentarz bedzie od czapy. Do idioty w czarnym mercedesie ktory co noc na recznym pokonuje rondo bankowe( ostatnio go tak obróciło, ze w czerwonego golfa by uderzył)duzo sie jeszcze musisz nauczyc. Jak masz takie zapedy pojezdzij w Forze lub poszalej na starym lotnisku w Stargardzie a nie w srodku miasta.
+8

Guest

Tylko jak z nowego chodnika ma skorzystać osoba na wózku inwalidzkim skoro komuś się zapomniało zrobić obniżenie? Krawężnik ma, na oko, 20 cm! Wiem, zaraz pojawi się opinia że przecież można to poprawić, ale chyba nie chodzi o poprawianie i naprawianie nowego bo za tym zawsze idą pieniądze.
+10

jacuś

jak widzę ,to same dzieci piszą komentarze:) ,jak sobie wyobrażacie ,że tiry nie przejadą ,MUSZĄ bo innej opcji nie ma ,ogarnijcie się z tymi FACHOWYMI WYPOCINAMI
+6

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
I jak widać za nisko nie jest:)
bardzo wysoko tez nie musi byc ,wkoncu to nie droga dla tirow czy autokarow

A dla kogo ? Rowerzystów ? Czy lepiej może żeby ciężarówki do haconu lub metpolu jeździły przez górny taras ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.