niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Wójt Gminy Przelewice wraz z Przewodniczącym RG i Sołtysem Sołectwa Żuków serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się na folwarku w Przelewicach w dniu 25 sierpnia 2018r.

W programie m.in.: korowód dożynkowy, występy zespołów artystycznych, konkursy i gry dożynkowe, kiermasz lokalnych specjałów z degustacją, loteria fantowa, BLUE BOX, Kapela Pyrzyczanie, LOKUS, zabawa dożynkowa z DJ-em do białego rana.

 

REKLAMA

 barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.