Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Swoje święto plonów mają nie tylko rolnicy. W sobotę, 25 sierpnia, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Jana Kochanowskiego, przy ulicy Szosowej świętowali działkowcy. Na zaproszenie prezesa ROD Andrzeja Malowskiego, do świetlicy działkowej przybyli prezesi innych ogrodów zlokalizowanych w Barlinku.

Był burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński z przewodniczącym barlineckiej Rady Miejskiej Mariuszem Maciejewskim. Nie zabrakło działkowców ROD im. Jana Kochanowskiego, których przybywało z każdą chwilą.

 

REKLAMA

W trakcie spotkania rozlosowano wśród działkowców sprzęt, który przyda im się w czasie prac na swoich działkach. Był bigos, kiełbasa z grilla i kaszanka. Jak podkreślali w trakcie rozmów działkowcy, ten rok nie był dla nich łaskawy. Brak deszczu i upały zrobiły swoje. Jednak, jak zauważali dla wielu z nich działka to rekreacja. Możliwość popracowania i odpoczynku na świeżym powietrzu.

js

 

 

Komentarze

+1

tomuniek

Zobaczyłem miniaturę i myślę sobie - przegapiłem jakąś reggae imprezkę a tu jednak zupełnie co innego:( Bardzo mi się podoba flaga działkowców. Barwy wprawdzie na odwrót ale i tak pozytywnie. Ciekawe co tam w szklarniach hodują ;) Bless
+6

Mały Kazio

Dziwny tekst - ten rok dla działkowiczów, jak żaden inny, jest cudownie plenny, obfity w owoce i warzywa. Działkowiec to nie rolnik wielko-powierzchniowy, któremu wyschło. Działkowiec operatywny i zapobiegliwy po prostu ma dobre zbiory. *** zawsze wiatr w oczy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież