BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Ojcowie kontra synowie
Już po raz siódmy rozegrany został mecz pomiędzy ojcami i synami, mieszkańcami bloku ulicy Przemysłowej 6. Wszystkie mecze dedykowane są pamięci byłego mieszkańca tego bloku, zmarłego kilka lat temu Adama Matuszka.

Mecz, grany 2 razy po 30 minut, wygrali dużo młodsi na boisku, synowie. W tym roku był to wynik 10:2. Wynik nie odzwierciedla walki, jak trwała na boisku przez cały czas zmagań.

REKLAMA

Mimo, że sędzia tego spotkania Józef Pawłowski, nie miał dużo pracy, kilkakrotnie jednak musiał hamować zapędy zawodników obu drużyn. W po meczowym spotkaniu, zawodnicy już umówili się na kolejny ósmy mecz, w roku przyszłym.

jas

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/mecz/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.