Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Marzenia się spełniają
Arsenal Londyn - to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich świata. Co tydzień z ciekawością oglądałem mecze tego zespołu w telewizji. Moja przygoda z Arsenalem rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku.

W Londynie mieszka moja siostra i jej mąż. Dzięki nim mogłem zobaczyć z bliska jeden z najwspanialszych stadionów świata – Emirates Stadium.

Kiedy zwiedzałem szatnię, dotykałem płyty boiska i stałem w tunelu, w którym co tydzień stoja największe gwiazdy światowego futbolu np. Cesc Fabregas, po cichu marzyłem, że kiedyś wystąpię na tym stadionie w barwach „kanonierów”.

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/arsenal.jpg] width:=[450]}

I kto powiedział, że marzenia się nie spełniają?
Moje się spełniło właśnie podczas minionych wakacji. Zostałem zakwalifikowany do „Arsenal soccer schools”. Kiedy moja siostra zadzwoniła i powiedziała mi o tym, że zostałem przyjęty do szkółki piłkarskiej, mało nie spadłem z krzesła…

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/kuba_w_arsenalu.jpg] width:=[450]}

Uradowany poleciałem do Londynu. W końcu rozpoczął się mój wymarzony obóz. Rodzina „dostarczyła” mnie do ośrodka szkoleniowego  Arsenalu w Winchester. Nie znam dobrze angielskiego, więc bałem się czy będę wszystko rozumiał.

REKLAMA

Jesteście ciekawi jak wyglądał mój dzień?

Oto on:
8:00 – pobudka
8:15 – spotkanie przed ośrodkiem
8:30 – śniadanie
9:30 – spotkanie przed ośrodkiem
9:45 – 12:15 – trening
12:15 – spotkanie przed ośrodkiem
12:30 – lunch
13:15 – 13:45 – czas wolny
13:45 – spotkanie przed ośrodkiem
14:00 – 15:30 – małe gry
15:30 – 16:15 – konkurs codzienny
17:15 – lunch
18:30 – spotkanie przed ośrodkiem
18:30 – mecze towarzyskie lub zabawy piłkarskie np. tenis piłkarski
20:30 – zbiórka w pokojach
22:00 – spanko

I tak przez 6 dni….
Czego się nauczyłem, zapytacie?
Kilku ważnych rzeczy:
1. Marzenia się spełniają.
2. Poznałem różne triki piłkarskie.
3. Poznałem możliwości swojego organizmu – nawet zdobyłem medal za wygranie konkursu umiejętności technicznych.

Już wiem, co chcę w życiu robić…. Będę piłkarzem.
Mam nadzieję, że kiedyś zagram w barwach Arsenalu

Jakub Perske
zawodnik Pogoni Barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież