BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1

Trudna sytuacja finansowa barlineckiego szpitala sprawiła, że jego władze zwróciły się do gminy Barlinek, która jest większościowym właścicielem placówki, o pomoc. Chodzi o kwotę 772 tys. zł, która potrzebna jest szpitalowi na wykup obligacji i spłatę odsetek.

Radni jednogłośnie, w czasie ostatniej sesji rady miejskiej zgodzili się na wniesienie wkładu pieniężnego do spółki, podwyższenie kapitału zakładowego i objęcie udziałów w podwyższonym kapitale.

 

REKLAMA

Projekt przyjętej uchwały i uzasadnienie >>>   

js

 

 

Komentarze

+16

Guest

Od wielu lat jestem pacjentem szpitalnej rehabilitacji,fachowość personelu jest na wysokim poziomie. Zajmowali się mną zarówno p.Arkadiusz i p.Jacek i jestem zadowolony z ich fachowości.Przebywałem też w innych ośrodkach:Choszczno,Kamień Pom. mogę stwierdzić , że pomimo braków sprzętowych w naszym szpitalu fachowość rehabilitantów niczym nie odbiega od tych z Choszczna czy Kamienia. Co do decyzji p.prezesa zwolnić obecnego kierownika a zatrudnić emeryta pan B. który gdy u nas pracował to najczęściej trzymał ręce w kiszeniach a inni pracowali. Jest on przeciwnością obecnego kierownika. Może za dużo się pan Arkadiusz dopomina o dofinansowanie rehabilitacji i zatrudnienie nowych fachowców rehabilitacji.Podaje przykład za prezesury p. Mitka było ich dziewięciu obecnie pięciu a pracy doszło oddziały pielęgnacyjne.
+13

Guest

Spotkanie z Komisją Oświaty,Kultury,Zdrowia i Praworządności z pacjetami rehabilitacji odbedzie sie 13 grudniu 2018 o godz 13.00 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.Pana Prezesa Szpitala zapraszamy również na to spotkanie.
+13

Guest

Ja w sprawie rechabilitacji !jak można potraktować człowieka z taką pasją i przede wszystkim z wynikami jego ciężkiej pracy nad każdym pacjentem indywidualnie ,w barlinku potrzeba Pana Arkiadiusza wspierać a nie kłody pod nogi kłaść .wspierać co dobre i nie patrzeć na cyferki
+14

Guest

Cytuję Guest:
Ten szpital nadaje się tylko do kasacji bo z czym się nie pojedzie to i tak odsylaja do GW

No nieprawda. Kobiet ciężarnych na przykład nigdzie nie odsyłają. Ginekologia i porodówka w szpitalu barlineckim stoi na bardzo wysokim poziomie. Tutaj przyjeżdżają rodzić panie nawet z Gorzowa więc proszę nie generalizować.
+17

Guest

W czwartek w urzędzie miejskim z inicjatywy pacjentów odbędzie się spotkanie w sprawie kierownika rehabilitacji z członkami komisji zdrowia rady miejskiej chyba o godzinie 13 jakby ktoś mógł potwierdzić tą informację to bym bardzo prosił a także o jak najliczniejsze przybycie pacjentów i wszystkich zainteresowanych.
+1

Guest

Panie radny Krzyżanowski jako pana wyborca proszę, aby zorientował się pan czy nie można wstrzymać dofinansowania średnicówki dwoma milionami i wspomożenia tą kwotą naszego szpitala.
Szpital nie powinien ledwo zipać a średnicówka powinna być wybudowana za kwotę, którą pierwotnie przeznaczono na ten cel.
Ostatecznie Barlinek ma finansować ją w 30%, więc dlaczego mamy dopłacać 100% brakującej kwoty. Czy może pan jako radny sprawdzić jakim cudem wymaga się od Barlinka zapłaty całej brakującej kwoty zamiast 30% udziału?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.