BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

Policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali do kontroli, na terenie miasta samochód opel corsa. W jej trakcie policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że kierujący miał w wydychanym powietrzu prawie jeden promil alkoholu. 

Jakby tego było mało kierowca poruszał się pojazdem bez wiedzy i zgody jego właściciela. Teraz kierowcą zajmie się sąd.

REKLAMA

Kilka dni temu policjanci KP w Barlinku ustalili, że mieszkaniec naszego miasta dokonał kradzieży roweru wartego 700 zł, którego właścicielką była mieszkanka Barlinka. W toku wykonywanych czynności ustalono, że sprawca rower sprzedał znajomemu, mieszkańcowi gminy Barlinek. W wyniku podjętych czynności rower odzyskano i wrócił on do właścicielki. Ponadto u osoby, która rower nabyła policjanci znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Jednym i drugim teraz zajmie się sąd.

js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.