BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowej Hondy Civic, który 23 stycznia przed godz. 1 w nocy, doprowadził do groźnej sytuacji na drodze. Jadący od strony miejscowości Boguszyny w kierunku Lubiany w gminie Pełczyce, młody kierujący nie zapanował nad pojazdem i uderzył w drzewo oraz bariery drogowe.

Chwilę po zdarzeniu zbiegł z rozbitego samochodu. Został szybko znaleziony, jednak nie w pobliżu i nie na miejscu zdarzenia. Nie wymagał pomocy Pogotowia Ratunkowego.

  

REKLAMA

Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Pełczyce, jeden OSP Boguszyny oraz Policję. Przyczyny i dokładny przebieg zdarzenia badać będą policjanci z Choszczna.

 

monikary

Foto: OSP Pełczyce

 

Komentarze

+2

Guest

Czy był pod wpływem narkotyków, alkoholu prawko miał? To poszalał, brawo!!! Jeździć nie potrafisz to proponuje przesiąść sie na rower, najlepiej trzykołowy.
+10

Guest

No my też dziś mieliśmy sytuację, że jadący pojazdem Iveco, biały o numerach *** wyprzedza między zakretami na wyjeździe z barlinka w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Z naprzeciwka jechaliśmy my rodzina z trójka małych dziecmi. Wyjeżdżając z zakrętu z normalną prędkością kierujący pojazdem dosłownie wymusił wyprzedzając pojazd jadący z naprzeciwka wyjeżdżając tym samym nam na czołówkę. Ledwo odbilismy bo już pobocze lapalismy żeby zdążyć ominac jadący przed nami że znacznie większą prędkością samochód.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.