Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kamil Fabich - "FAME"
Akcja "Fame" ("Sława") toczy się na nowojorskim Broadwayu w słynnej "Szkole Gwiazd" na początku lat 80. To historia grupy studentów, którzy marzą o sławie i popularności, ale jednocześnie czyhają na nich różne pokusy, aby dojść do niej najkrótszą drogą, bez wysiłku.

 

Trwają egzaminy wstępne do szkoły artystycznej kształcącej tancerzy, aktorów i muzyków. Wśród przyszłych studentów znajdują się m.in.: ambitna piosenkarka Carmen i utalentowany tancerz Tyrone. Tak zaczyna się opowieść o młodych artystach i ich drodze do tytułowej sławy. Śledzimy ich losy od rygorystycznych egzaminów, poprzez mordercze treningi, aż po pierwsze okupione ciężką pracą sukcesy. Dla wielu z nich kariera artystyczna to jedyna droga do wyrwania się z etnicznego „getta” i patologicznych środowisk. Musical „FAME” to historia pełna dramatycznych sytuacji, opowieść o marzeniach, wielkim talencie, pierwszej miłości, pasji życia oraz o dominującym pragnieniu młodych ludzi, by odmienić swój los i zrobić karierę, a także o cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces...

REKLAMA

Spektakl z udziałem mieszkańca Barlinka - Kamila Fabicha, ogląda się z dużą przyjemnością. Świetna gra aktorów, doskonała muzyka i popisy taneczne z pewnością będą magnesem przyciągającym zarówno młodzież jak i starsze pokolenie. Przedstawienie ogląda się jak dobry film fabularny, którego scenariusz napisało życie. Wydaje się, że teatr im. Juliusza Osterwy musicalem „FAME” doskonale trafił w oczekiwania publiczności.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/fame/] title:=[Foto: MIKA] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.