Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (5)

Zawodnicy Barlineckiej Akademii  Futbolu z rocznika 2007: Filip KarweckiOliwier Cybulski oraz Michał Kosiński ponownie powołani do KADRY WOJEWÓDZKIEJ U-12. Konsultacja odbędzie się w dniach 22-24 marca. Powołania ukazały się na oficjalnej stronie ZZPN oraz zostały wysłane bezpośrednio do klubów.

Młodzi piłkarze wraz ze swoimi kolegami grają w Wojewódzkiej Lidze młodzika młodszego w gr. A, w gronie sześciu najlepszych drużyn.  Większość chłopców z tej drużyny zaczęła swoją przygodę z piłką w BAF w wieku pięciu lat. Od dłuższego czasu są pod obserwacją najlepszych Akademii, nie tylko z naszego regionu. 

REKLAMA

W najbliższym czasie na konsultację uda się grupa zawodników z roczników od 2007 do 2011. Jako pierwsi chłopcy z rocznika 2007, którzy w najbliższą niedzielę zagrają w grach kontrolnych we Wrocławiu, w barwach jednej z najlepszych Akademii w Polsce. Jest to ogromne wyróżnienie dla w/w zawodników oraz całej drużyny, która ma duży wpływ na ten sukces. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

BAF

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Tacy zawodnicy powinni jak najszybciej uciekać do większych klubów, a nie kopać się po czołach w barlineckich drużynach. Szkoda talentów.

Gdzie mają uciekać skoro grają w najlepszej drużynie w województwie ? BAF zdobył mistrzostwo! Na przejście do dużych klubów przyjdzie czas. Na razie dają im łupnia w barwach BAFu :)
-4

Guest

Tacy zawodnicy powinni jak najszybciej uciekać do większych klubów, a nie kopać się po czołach w barlineckich drużynach. Szkoda talentów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież