Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (5)

W miniony weekend (02-03.03.19 r.) na hali tenisowej przy ul. Sportowej rozegrane zostały III Halowe Mistrzostwa Barlinka w grze podwójnej o Puchar Burmistrza. Do turnieju zgłosiło się 20 zawodników (10 par), którzy zostali podzieleni na 2 grupy gdzie rozgrywali swoje mecze systemem "każdy z każdym".

Po sobotnich zmaganiach do niedzielnych półfinałów awansowały pary: Mariusz Olk/Tomasz Kaliszczak (Koszalin), Maurycy Pyclik/Michał Jarmułowicz (Szczecin), Piotr Chojenka/Tomasz Tobiański (Stargard/Szczecin), Szymon Bunda/Michał Andrzejewski (Barlinek/Szczecin).

REKLAMA

W pierwszym półfinale para Sz. Bunda/M. Andrzejewski po wyrównanym spotkaniu wygrała z parą M. Pyclik/M. Jarmułowicz wynikiem 6/4 6/3. Drugi półfinał to prawdziwa huśtawka emocjonalna. Pierwszy set padł łupem pary M. Olk/T. Kaliszczak, druga odsłona należała jednak do pary P. Chojenka/T. Tobiański. O zwycięstwie zadecydował super tie break. Tutaj na szybkie prowadzenie wyszli zawodnicy z Koszalina i w pewnym momencie prowadzili już 9:3. Jednak tenis to sport do końca nieprzewidywalny i po paru chwilach graczom z Koszalina została już ostatnia piłka meczowa (9:8). Na szczęście dla nich w dość kuriozalnych okolicznościach udało im się ją wykorzystać i tym samym awansować do finału. 

W meczu o 3 miejsce para P. Chojenka/T. Tobiański okazała się lepsza od pary M. Pyclik/M. Jarmułowicz. Natomiast w meczu finałowym para Sz. Bunda/M. Andrzejewski potwierdziła dobrą dyspozycję tego dnia wygrywając 6/1 6/3 z parą M. Olk/T. Kaliszczak. Tym samym para barlinecko-szczecińska zapewniła sobie zwycięstwo w III edycji Halowych Mistrzostw Barlinka w grze podwójnej.

Klasyfikacja medalowa:
1 miejsce - Sz. Bunda/M. Andrzejewski (Barlinek/Szczecin)
2 miejsce - M. Olk/T. Kaliszczak (Koszalin)
3 miejsce - P. Chojenka/T. Tobiański (Stargard/Szczecin)
4 miejsce - M. Pyclik/M. Jarmułowicz (Szczecin) 

Podczas oficjalnego podsumowania tegorocznych Mistrzostw zwycięzców nagrodzili Burmistrz Barlinka Pan Dariusz Zieliński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Mariusz Maciejewski.

Akademia Tenisa Barlinek

Komentarze

-7

Guest

Troszkę tu nieścisłości mówimy tu o kosztach w sezonie i nie dotyczą tylko kortu krytego. A 120 zł za 12 godz, nieźle czyli cztery mecze. A czemu nie dwa złote jak Pan Burmistrz mówi
+21

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Ile kosztuje godzina gry na korcie krytym w Barlinku?

Około 70 zł. Ale w tamtym roku od maja do sierpnia były karnety I się płaciło 120zl za 12 godzin.

Koszt 1h gry zimą to 50 lub 60 zł za kort (bez względu na liczbę grających i w zależności od godz. wynajmu).
W sezonie letnim od maja do października to koszt 30 zł. W tym okresie istnieje również możliwość kupienia miesięcznego karnetu indywidualnego w cenie 100 zł/os lub 150zł - karnetu rodzinnego, oba pozwalają na grę przez cały miesiąc bez żadnych limitów czasowych.

Z tenisowym pozdrowieniem
Akademia Tenisa Barlinek
-2

Guest

Cytuję Guest:
Ile kosztuje godzina gry na korcie krytym w Barlinku?

Około 70 zł. Ale w tamtym roku od maja do sierpnia były karnety I się płaciło 120zl za 12 godzin.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież