niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

W najbliższą sobotę 9 marca po długiej przerwie zimowej wznawiają rozgrywki piłkarze CRS Barlinek występujący w A klasie grupa południowa. Do rundy wiosennej nasi zawodnicy przygotowywali się na obiektach miejskich rozgrywając siedem spotkań sparingowych z następującymi rywalami:

CRS - Biali Sądów 1-5
CRS - Spartak Deszczno 2-2

CRS - Remor Recz 9-0
CRS - Sokół Pyrzyce 5-2
CRS - Osadnik Myślibórz 2-4
CRS - Róża Różanki 3-3
CRS - Gavia Choszczno 1-2

REKLAMA

Do drużyny prowadzonej przez Michała Diakowa dołączył bramkostrzelny pomocnik Iskry Lutówko Adrian Dwojewski, który może grać także na pozycji napastnika.

Pierwszym rywalem piłkarzy CRS-u będzie ekipa grającego prezesa Arkadiusza Mierzwy Polonia Giżyn. W meczu rozegranym na jesień w Giżynie lepsi okazali się zawodnicy z Barlinka pokonując rywali 5-1. Po pierwszej rundzie CRS zajmuje miejsce dziewiąte z dorobkiem  20 punktów. Nasi sobotni rywale są na miejscu 11 i zdobyli 17 punktów.

Mamy nadzieję, że podopieczni prezesa Tadeusza Nowickiego w tej rundzie włączą się o walkę do klasy okręgowej, do której w sprzyjających okolicznościach awansować może nawet osiem drużyn.

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w sobotę 9 marca o godzinie 15.00. Piłkarze CRS-u liczą na wsparcie swoich kibiców i gorący doping.

Serdecznie zapraszamy!

jarbed

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.