Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Królowa Puszczy Barlineckiej Katarzyna Grzybowska wraz z Boginką Morianą Nikolą Zych, 06 marca odwiedziły podopiecznych Dziennego Domu Opieki Medycznej przy Szpitalu Barlinek. Ich wizyta była niespodzianką i ogromnym zaskoczeniem, jednak zostały przyjęte niezwykle ciepło i z bardzo dużym entuzjazmem. Królowa i Boginka opowiedziały o swoich obowiązkach i insygniach władzy.

Przedstawiły „Baśń o Królowej Puszczy Barlineckiej” autorstwa Romany Kaszczyc a także rozdawały widokówki z autografami. Przy herbacie i cieście toczyły się rozmowy o Barlinku ale także i o życiu prywatnym.

 

REKLAMA

Spotkanie zakończyło się wykonaniem wspólnego zdjęcia i zaproszeniem Królowej i Moriany na kolejne spotkanie.

monikary

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież